Třebíč žije sportem. Na jaro se připravuje série závodů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Třebíč žije sportem. Na jaro se připravuje série závodů


Třebíč – V Třebíči se uskuteční první ročník sportovních závodů s názvem McRai cup. Pořadatelé připravují celkem pět závodů v časové rozpětí od dubna do června.

„Jedná se o první ročník, ale rádi bychom z těchto závodů vytvořili tradici. V Třebíči a okolí je hodně sportovců, kteří nás také motivovali k uspořádání McRai cupu,“ říká za pořadatele Martin Hanáček.
McRai cup odstartuje 14. dubna Během na Hrádku. Na výběr budou tyto tratě: 6,6 km, 4,4 km, 2,2 km, 1,2 km, 850 m a 360 m. Na neděli 21. dubna je připraven Aquatlon – dějištěm bude bazén Laguna a atletický areál TJ Spartak. Závodníky čeká 0,47 km plavání a pětikilometrový běh. Třetím závodem bude v neděli 12. května duatlon v obci Kamenná. Závodníci budou muset absolvovat pětikilometrový běh, osmnáctikilometrovou trasu na kole a 2,5 km plavání. Na Den dětí, tedy 1. června, se uskuteční Borovinský triatlon složený z plavání (0,6 km), osmnáctikilometrové jízdy na kole a šestikilometrového běhu. Sérii závodů uzavře Časovka na Jelení hlavu. Ta startuje 15. června v areálu Na Holečku a pořadatelé pro cyklisty připraví trať o délce 6,8 km.

Účastníci závodu budou rozděleni do následujících kategorií:
1. Děti: 0 - 8
2. Mladší žáci: 9 - 11
3. Starší žáci: 12 - 14
4. Dorostenci: 15 - 17
5. Junioři, juniorky: 18 - 19
6. Ženy: 20 - 39, 40+
7. Muži: 20 - 39, 40 - 49, 50+

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 2. 4. 2013 10:47
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.