Rakouská WIFI v Česku spolupracuje s top koučem Ivanem Pilným | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Rakouská WIFI v Česku spolupracuje s top koučem Ivanem Pilným


Hradec Králové - Známý investor z televizního pořadu Den D Ivan Pilný, bývalý ředitel pobočky Microsoft pro Českou republiku, podnikatel a top manažer mnoha společností navázal spolupráci s českou pobočkou rakouské vzdělávací agentury WIFI.

„Jsme velmi potěšeni tím, že náš tým lektorů a konzultantů rozšíří tak zajímavá a úspěšná osobnost, jakou Ivan Pilný bezpochyby je. Pod jeho vedením budeme realizovat nejen tréninky myšlenkových map a podobné, ale zaměříme se i na top manažerské kurzy,“ komentuje situaci Martina Honsová, projektová manažerka české pobočky WIFI.

Ivan Pilný se v současnosti specializuje na trénink mozku a pořádá nejrůznější workshopy, které jsou vždy vyprodané do posledního místa. Zaměřuje se v rámci nich například na myšlenkové mapy – někdy nazývané mentální mapy, díky kterým můžeme snadno zefektivnit výkon každodenních činností nebo zlepšit svou techniku učení. Jedná se o zakreslení myšlenek do symbolů a jejich spojování do souvislostí. Vytane tak před námi uspořádaný obrázek toho, co se nám k danému tématu doslova honí hlavou.

Špičková školení už nejsou jen doménou Prahy
Digitální koučování a trénink mozku nejsou na poli vzdělávacích aktivit úplnou novinkou. Naopak se v manažerských kruzích stávají trendem a školení myšlenkových map a posilování dovedností koncentrace a paměti jsou stále vyhledávanější.
„Workshopy na téma tréninku mozku pod vedením významných koučů se ale pořádají většinou v Praze, což může být pro některé zájemce limitující. Jsme rádi, že od této chvíle budeme moci stejně zajímavé akce a setkání díky spolupráci s Ivanem Pilným pořádat i u nás ve východních Čechách,“ uzavírá Tomáš Zdechovský, ředitel vzdělávací agentury WIFI Czech Republic.
Kontakt:

Martina Honsová
Projektový manažer
honsova@wifi-cz.cz
http://www.wifi-cz.cz/
+420 724 317 937
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 4. 2013 9:15
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.