Pardubická KDU-ČSL si zvolila předsednictvo | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pardubická KDU-ČSL si zvolila předsednictvo


STÁHNOUT VCSWeisbauer.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

V týdnu se uskutečnila výroční členská schůze (dále VČS) městské organizace KDU-ČSL v Pardubicích. Zásadní projev týkající se celostátní a krajské politiky přednesl první vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek. Jako host se jednání zúčastnila místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská.

Tato schůze byla zároveň volební. Předsedou městské organizace byl opět zvolen Ing. František Weisbauer, místopředsedy byli zvoleni Mgr. Marie Hubálková, MUDr. Vít Ulrych a Ing. Petr Netolický a dále bylo zvoleno dalších 11 členů městského výboru.

Byla přijata následující usnesení:
1) VČS děkuje své člence Ing. Věře Novotné za její práci pro městskou organizaci KDU-ČSL od listopadových dnů 1989 až po současnou dobu, za její velký přínos při plnění volebních programů KDU-ČSL z úrovně místopředsedkyně Okresního národního výboru Pardubice a především z úrovně zastupitelky a členky Rady města Pardubice.
2) VČS navrhuje MUDr. Víta Ulrycha na předsedu okresní organizace KDU-ČSL, navrhuje Ing. Františka Weisbauera a Mgr. Marii Hubálkovou na místopředsedy okresní organizace Pardubice.
3) VČS navrhuje Ing. Romana Línka na předsedu krajského výboru KDU-ČSL a navrhuje Ing. Františka Weisbauera a MUDr. Víta Ulrycha na členy krajského výboru KDU-ČSL.
4) VČS navrhuje Mgr. et Mgr. Tomáše Zdechovského do předsednictva KDU-ČSL.
5) Na návrh Ing. Hany Demlové bylo schváleno usnesení: VČS hodnotí pozitivně stabilizaci zdravotnictví v Pardubicích a celém Pardubickém kraji a dosavadní činnost Rady města Pardubic. Děkuje tímto členům KDU-ČSL, kteří se na těchto dobrých výsledcích podíleli.
6) Na návrh MUDr. Víta Ulrycha bylo schváleno usnesení: VČS podporuje vedení KDU-ČSL v postoji ke krizi na Ukrajině a odsuzuje agresivní chování Ruska.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 5

Vydáno: 25. 4. 2015 23:42
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.