Nový SOS magazín přináší další test čepovaného piva | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový SOS magazín přináší další test čepovaného piva


Zpříjemněte si podzim počtením v novém SOS magazínu. Nyní se opět věnujeme čepovanému pivu v restauracích. Po jarním průzkumu, který jsme přinesli v SOS magazínu č. 3, jsme se rozhodli test zopakovat a posvítit si na další podniky.

Zavítali jsme do restaurací, které byly v jarním průzkumu naší návštěvou ochuzeny. Bohužel výsledky ani nyní nejsou dobré. Stále se v mnoha podnicích nečepuje pivo po rysku ocejchovaných sklenic a dochází tak k ošizení zákazníka. Seznam konkrétních míst najdete právě v novém SOS magazínu.

Kromě piva se můžete dočíst i o Coca – cole, která je oblíbená hlavně mezi mladými lidmi. Článek vyvrací a zároveň potvrzuje některé mýty a pověry, které o tomto nápoji kolují. Dozvíme se například, že Coca-cola nedokáže rozpouštět kovové předměty, i když obsahuje kyselinu fosforečnou. K jejímu nedostatku patří hlavně vysoký obsah cukru, který může přispívat k obezitě. A nemusím dodávat, že afrodiziakální účinek, který se „cole“ často v minulosti připisoval, je také mýtus, i když bychom si mohli přát něco jiného.

V obsáhlém článku se věnujeme tématu spotřebitelských úvěrů. Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi leasingovou smlouvou, prodejem na splátky a úvěrovou smlouvou na nákup zboží a služeb, mezi kterými často spotřebitel nerozlišuje. Při podpisu úvěrové smlouvy platí dvojnásob, že bychom měli být obezřetní a vše si dobře přečíst, než smlouvu podepíšeme. Tématu spotřebitelských úvěrů se věnujeme i v naší, nyní již stálé rubrice, „Dotazy z poradenské linky“.

Časopis lze získat na základě zaplacení členství v SOS. Přejeme příjemné čtení!
Kontakt:

Jan Mišurec DiS
Tiskový mluvčí SOS
misurec@spotrebitele.info
+420 608 454 107
+420 224 239 940


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 10. 2009 12:11
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: SOS - Sdružení obrany spotřebitelů, o.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední česká spotřebitelská organizace, která poskytuje zdarma poradenství ve svých poradnách ve všech krajích ČR a také na svém webu. SOS také provozuje poradenskou linku na čísle 900 08 08 08, kde hovor stojí 8 korun za minutu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.