Náchodská nemocnice změní dodavatele stravování | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Náchodská nemocnice změní dodavatele stravování


K posledním prosinci roku 2007 ukončí dodávky jídla do Oblastní nemocnice v Náchodě firma P.Dussmann spol. s.r.o., která v současné době zajišťuje stravování. Vedení nemocnice se proto rozhodlo po dobu prvních dvou měsíců roku 2008 pověřit dodávkami jídla firmu Multi-Catering, spol. s.r.o, která v současné době zajišťuje jídlo například do nemocnice v Broumově.

„Proti původnímu předpokladu se dosud nepodařilo zrealizovat výběrové řízení na dodavatele stravy pro všechny nemocnice Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje,“ vysvětluje okolnosti výměny firem ředitel náchodské nemocnice Miroslav Švábl. „Z tohoto důvodu byla na dobu prvních dvou měsíců pověřena dodáváním stravy firma Multi-Catering, spol. s.r.o.,“ uvedl ředitel náchodské nemocnice Miroslav Švábl.
Podmínky přechodu projednal ve vzájemné shodě ředitel Oblastní nemocnice Náchod a.s. a jednatelé firem P.Dussmann a Multi-Catering. „Dohodli jsme se například na tom, že všichni stávající zaměstnanci firmy P.Dussmann zajišťující dodávku stravy v Oblastní nemocnici Náchod přechází za stejných pracovněprávních podmínek pod firmu Multi-Catering,“ prozradit obsah dohody ředitel Švábl.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
general manager
zdechovsky@commservis.com
774888300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2007 13:44
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu strategií, image, výzkumy a analýzy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.