Náchodská nemocnice podporuje celoživotní vzdělávání zdravotníků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Náchodská nemocnice podporuje celoživotní vzdělávání zdravotníků


Oblastní nemocnice Náchod pořádá ve čtvrtek 8. listopadu 2007 již II. Náchodský ošetřovatelský den. „Tato celodenní konference je určena všeobecným sestrám, porodním asistentkám, zdravotním laborantům, zdravotnickým záchranářům, a také fyzioterapeutům,“ uvedl ředitel nemocnice v Náchodě Miroslav Švábl.

„Semináře a konference věnující se celoživotnímu vzdělávání zdravotnických pracovníků jsou důležitou součástí života naší nemocnice. Je o ně veliký zájem,“ pochvaluje si ředitel nemocnice Miroslav Švábl. To podle ředitele Švábla dokazuje i obrovské množství přihlášek od sester z celého kraje, které konferenci plně obsadily již několik týdnů před jeho konáním.
Program je rozdělen do čtyř tématických okruhů – vzdělávání, právní problematika, péče o pacienta a kazuistiky. Významným hostem bude prezidentka České asociace sester Mgr.Dana Jurásková, dále vedoucí Registru zdravotnických povolání Národního centra ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů v Brně PhDr.Michaela Hofštetrová–Knotková a JUDr. Ondřej Dostál, PhD. z Centra pro zdravotnické právo, 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy .
V září také proběhla konference z oblasti intenzivní péče a oborová konference zdravotních laborantů, v říjnu se konala konference pořádaná interním oddělením. Vyvrcholením vzdělávacích akcí je právě II. Náchodský ošetřovatelský den, který začne v 8.30 v náchodském Městském divadle Dr. Josefa Čížka.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
general manager
zdechovsky@commservis.com
774888300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 11. 2007 16:10
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu strategií, image, výzkumy a analýzy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.