Náchodská nemocnice obnovila Ambulanci léčby bolesti | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Náchodská nemocnice obnovila Ambulanci léčby bolesti


Náchod – Dobrá zpráva pro pacienty z Náchodska vzešla ze schůzky ředitele nemocnice Miroslava Švábla a ředitele krajské pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny Pavla Pechánka. Domluvili se totiž na obnovení činnosti ambulance léčby bolesti.

„Znovuotevření této ambulance pro nás bylo prioritou, snažili jsme se najít řešení různými způsoby,“ vysvětluje ředitel náchodské nemocnice Švábl. Důvodem uzavření Ambulance léčby bolesti byl odchod MUDr. Miroslava Tillera do VZP, kde zastává funkci revizního lékaře.

Nejschůdnější variantou, jak udržet ambulanci léčby bolesti, byl souběh privátní praxe doktora Tillera a jeho nového zaměstnání. To však vedení krajské pobočky VZP do schůzky s ředitelem nemocnice Šváblem odmítalo. Na schůzce se však obě strany domluvily. Vedení VZP nakonec se souběhem privátní praxe souhlasí, a to umožní ambulanci opět otevřít. „Nechtěli jsme se smířit s definitivním uzavřením této ambulance důležité pro více než sto padesát pacientů,“ řekl ke znovuotevření ambulance ředitel Švábl.

Ambulance léčby bolesti využívají zejména pacienti s onkologickým onemocněním a chronickými bolestmi, které mají neodstranitelnou příčinu.
amotné zprávyKontakt:

Tomáš Zdechovský
general manager
zdechovsky@commservis.com
774888300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 2. 2008 10:33
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu strategií, image, výzkumy a analýzy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.