Náchodská nemocnice neustále doplňuje tým odborných pracovníků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Náchodská nemocnice neustále doplňuje tým odborných pracovníků


pracovníků Náchod – Oblastní nemocnice Náchod hledá nové zaměstnance. Volná pracovní místa jsou hlavně na pozicích lékařů i zdravotních sester. Nedostatek kvalifikovaných pracovníků je sice globální problém, ale přesto je pro náchodskou nemocnici priorita vybírat na pracovní místa kvalitní a kvalifikované odborníky.

„Nové zaměstnance hledáme ve spolupráci s úřadem práce a inzeráty na volná místa visí také na internetu a jsou v novinách,“ říká ředitel náchodské nemocnice Miroslav Švábl. Při hledání nových zaměstnanců hraje největší roli odborná připravenost. „Pracovníci jsou vybíráni opravdu pečlivě,“ dodává ředitel Švábl.
Volná místa jsou zatím například na těchto pozicích: lékař na dětském, gynekologicko-porodnickém, interním, neurologickém a na radiologickém oddělení, porodní asistentka, fyzioterapeuti a všeobecné sestry se specializací.
Nemocnice také vyhlásila výběrová řízení na obsazení pracovních míst vrchní sestra a vedoucí fyzioterapeut/ka na nově otvírané oddělení akutní lůžkové rehabilitace. Zájemci se mohou přihlásit do 25. března.
„Zájemcům, kteří chtějí pracovat v náchodské nemocnici nebo na jejich pracovištích v Broumově, Opočně a Jaroměři nabízíme různé zaměstnanecké výhody a také ubytování,“ dodává ředitel Miroslav Švábl s tím, že uchazeči o volná místa mají své přihlášky nebo případné dotazy směřovat na personální oddělení nemocnice.


Kontakt:

Tomáš Zdechovský
general manager
zdechovsky@commservis.com
774888300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 3. 2008 9:34
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu strategií, image, výzkumy a analýzy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.