Mistrovství ČR v olympijské disciplíně všestrannost má své vítěze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Mistrovství ČR v olympijské disciplíně všestrannost má své vítěze


Humpolec – O víkendu 13. – 15. července se v jezdeckém areálu Školního statku Humpolec uskutečnilo Mistrovství České republiky ve všestrannosti seniorů, starších a mladších juniorů, dětí a pony „L“ a „ZL“ a také předkolo Zlaté podkovy. Závodů se zúčastnilo celkem sto čtyřicet devět dvojic.

„Jezdci měli vyrovnané výkony, takže soutěže byly napínavé do poslední chvíle. To se potvrdilo například v nejvyšší soutěži – Mistrovství České republiky seniorů (CNC**),“ komentuje jeden z hlavních organizátorů jezdeckých závodů Jiří Klubal. Po chybách na parkuru, kterých se dopustil doposud vedoucí jezdec Lubomír Vrtek s koněm Diráno, se Mistrem České republiky stal Robert Pokorný na koni Caleppo z jezdeckého oddílu Albert Stolany.

Jezdci z Vysočiny předvedli skvělé výkony
V silné konkurenci se neztratili ani jezdci z Vysočiny. Největšího úspěchu dosáhla Radka Dvořáková na koni Damon 2, která se nakonec v Mistrovství České republiky seniorů umístila jako druhá. „Dobrých výsledků dosáhli i jezdci z Humpolce a blízkého okolí,“ poukazuje na talenty z Vysočiny Jiří Klubal.
V soutěži Zlatá podkova obsadila páté místo Nelly Kůsová s koněm Flarégie z Jezdeckého klubu České zemědělské akademie Humpolec, ve Stříbrné podkově získala páté místo Markéta Máchová s Aférou z Jezdeckého klubu Humpolec, v Mistrovství České republiky juniorů získala čtvrté místo Klára Altová s Radiantem z Jezdeckého klubu Humpolec a Michaela Balounová s klisnou Diamantixa z Jezdeckého klubu Glod Čejov se stala mistryní České republiky v kategorii dětí.
Podrobné výsledky jsou uvedeny na www.zlatapodkova.cz


V jednotlivých soutěžích předkola Zlaté podkovy získali další účastníci kvalifikaci pro start ve finále, které se uskuteční 24. – 26. srpna také v Humpolci.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 7. 2012 7:53
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.