Jan Boudný jmenován administrativním a finančním ředitelem skupiny Algeco pro země severní a východní Evropy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jan Boudný jmenován administrativním a finančním ředitelem skupiny Algeco pro země severní a východní Evropy


Paříž, 16. ledna 2008 – Algeco oznamuje jmenování Jana Boudného administrativním a finančním ředitelem skupiny pro země severní a východní Evropy. V úzké spolupráci se Sébastienem Hauletem, generálním ředitelem skupiny Algeco pro země severní a východní Evropy, Jan Boudný bude pověřen řízením firemního účetnictví a fakturací, kontrolou řízení a řízením back-office procesů v zemích severní a východní Evropy skupiny Algeco. Do oblasti severní a východní Evropy patří Estonsko, Finsko, Litva, Polsko, Česká republika, Rumunsko a Slovensko.

V úzké spolupráci se Sébastienem Hauletem, generálním ředitelem skupiny Algeco pro země severní a východní Evropy, Jan Boudný bude pověřen řízením firemního účetnictví a fakturací, kontrolou řízení a řízením back-office procesů v zemích severní a východní Evropy skupiny Algeco. Do oblasti severní a východní Evropy patří Estonsko, Finsko, Litva, Polsko, Česká republika, Rumunsko a Slovensko.


Jan Boudný, 33 let, zastával od r. 2006 pozici finančního manažera a manažera lidských zdrojů ve společnosti FORTEQ CZECH s.r.o. v Praze (Česká republika). V letech 2004 – 2006 pracoval jako daňový konzultant ve firmě DELOITTE CZECH REPUBLIC B.V, organizační složka. Jan Boudný zahájil svou kariéru v roce 2000 jako daňový poradce u firmy PRICEWATERHOUSECOOPERS Č.R. v Praze.

Jan Boudný vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu financí a účetnictví, kde získal akademický titul magistra (Mgr.).Kontakt Algeco :
Ředitelství pro komunikaci skupiny Algeco: (+33) 1 42 86 23 05O skupině Algeco
Skupina Algeco je největším světovým výrobcem a pronajímatelem modulárních kontejnerových systémů. Algeco disponuje rozsáhlým parkem přibližně 338 000 stavebních kontejnerů – modulů a nabízí široké spektrum služeb, včetně instalace mobilních obytných systémů, kancelářských kontejnerů, mobilních učeben a skladových kontejnerů přizpůsobených potřebám zákazníka. Skupina nabízí služby zákazníkům v sektoru stavebnictví, pozemního stavebnictví, průmyslu, služeb a územní správy. Algeco působí v 19 zemích: Německo, Belgie, Kanada, Španělsko, Estonsko, Spojené státy, Finsko, Francie, Itálie, Litva, Lucembursko, Mexiko, Holandsko, Polsko, Portugalsko, Česká republika, Velká Británie, Rumunsko a Slovensko.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách: www.algeco.com.

Další informace k této zprávě Vám poskytne:
MediaTrust Communications spol. s.r.o
4D Center Prague
Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10

Armin Sandmann
Account Manager
Tel.: +420 234 066 205
Fax: +420 234 066 215
Mobil:+420 603 556 406
Email: asandmann@mediatrust.cz
Web: www.mediatrust.cz
Kontakt:

Armin Sandmann
Account Manager
asandmann@mediatrust.cz
603556406
234 066 205


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 1. 2008 10:27
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Mediatrust (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Public Affairs / Public Relations
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.