Image karta „Pomáháme“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Image karta „Pomáháme“


Ještě do konce října si v rámci aktivit společenské odpovědnosti ČSOB mohou klienti vybrat z fotogalerie Image karet jeden z motivů „Pomáháme“ a zajistit tak příspěvek v hodnotě 500 Kč jednomu ze tří vybraných projektů.

Třemi vybranými projekty, které se ucházejí o přízeň našich klientů, chceme pomoci dobré věci a dostát našim předsevzetím v rámci sociální společenské odpovědnosti.

Společně s neziskovými organizacemi chceme pomáhat tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Proto s námi klienti mohou podpořit neziskovky.cz, které zprostředkovávají informace o neziskových organizacích, pro neziskové organizace a zároveň se podílí na jejich profesionalizaci.

Již více než deset let také pomáháme s Fondem vzdělání Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové zpřístupnit vzdělání těm, kteří na něj z různých důvodů nedosáhnou. Zakoupením Image karty s obrázkem symbolizujícím VDV můžete pomoct nejednomu studentovi. Další dvě karty pomáhají chránit naše přírodní bohatství, protože součástí naší obchodní filozofie je mimo jiné i péče o životní prostředí. Klienti si tak mohou vybrat, zda podpoří Krkonošský národní park nebo Národní park Podyjí.

Image karta ze série „Pomáháme“ je další z řady aktivit, které podporují neziskový sektor a pomáhají tam, kde je to nejvíce zapotřebí. „Jsme rádi, že klienti ČSOB za uplynulé tři týdny, kdy Image kartu „Pomáháme“ nabízíme, projevili zájem pomáhat s námi a věřím, že celkový počet vydaných Image karet „Pomáháme“ bude ke konci října korespondovat s počtem standardně vydávaných Image karet,“ uvádí Michaela Vlasáková Baruníková, manažerka sociální odpovědnosti ČSOB.

Image karta ČSOB je zcela unikátní způsob, jak ukázat vlastní individualitu. ČSOB jako první banka v ČR nabídla zdarma tuto možnost svým klientům a v současné době ji zdarma nabízí všem klientům, kteří mají ČSOB Aktivní konto či ČSOB Exklusivní konto.
Kontakt:

Marek Roll
Tiskový mluvčí Poštovní spořitelny
MROLL@csob.cz
731 423 999
224 114 120


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 10. 2007 16:43
Kategorie: Finance
Název zdroje: Československá obchodní banka, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
bankovnictví/ČSOB působí jako univerzální banka na dvou národních trzích, a to českém a slovenském (prostřednictvím své zahraniční pobočky). V retailovém bankovnictví v ČR působí pod dvěma obchodními značkami – ČSOB a Poštovní spořitelna.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.