Československá obchodní banka, a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Československá obchodní banka, a.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Rok 2007 byl pro ČSOB v oblasti společenské odpovědnosti přelomovým

ČSOB a Poštovní spořitelna v roce 2007 věnovaly více než 20 milionů korun na filantropické projekty. Hlavními oblastmi investic byla především podpora vzdělání a finanční gramotnosti a integrace zdravotně a sociálně znevýhodněných.

ČSOB radí podnikatelům, jak vyzrát na daňovou reformu

Od 31. ledna spouští ČSOB v rámci speciálního webového portálu s názvem „Klub úspěšných podnikatelů“, nově odborné poradenství na téma „Daňová reforma“

ČSOB od ledna přistupuje ke zpracování platebního styku v rámci SEPA

ČSOB přistupuje s platností od 28. ledna 2008 ke zpracování platebního styku v rámci jednotného eurového platebního prostoru SEPA (Single Euro Payments Area).

ČSOB vyhlášena nejlepší bankou v ČR v oblasti poskytování finančních služeb pro mezinárodní obchod

Podle prestižního ekonomického časopisu Global Finance je ČSOB Nejlepším poskytovatelem finančních služeb pro mezinárodní obchod (BEST TRADE FINANCE PROVIDER AWARD 2008). Tato cena hodnotí služby jednotlivých bank v oblasti exportního financování, factoringu a dokumentárních transakcí a záruk. Časopis rozhodl o ocenění na základě objemu transakcí banky, podílu na trhu, kvality klientského servisu, konkurenceschopnosti cen a využívání inovativních technologií, především on-line aplikací pro klienty. Výsledky budou v tištěné podobě uveřejněny v únorovém vydání časopisu Global Finance, cena bude slavnostně předána v říjnu ve Washingtonu ve Spojených státech.

ČSOB s novým rokem pokračuje ve společensky odpovědném investování

Od nového roku mohou investoři upisovat své peníze do čtyř nových zajištěných fondů ČSOB. S fondem ČSOB Harmonického růstu 2 navíc banka pokračuje ve svém důrazu na společensky odpovědné investování.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.