Hradečáci mají zájem o nové bydlení Na Plachtě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hradečáci mají zájem o nové bydlení Na Plachtě


Hradec Králové – V sobotu 8. listopadu úspěšně začal prodej nových bytů v Rezidenci Na Plachtě. Zájem o byty předčil očekávání, v průběhu prvních 4 dnů prodeje bylo rezervováno už více než 10 bytů.

„Jsem velmi rád za pozitivní přístup obyvatel Hradce Králové. Příznivě hodnotí - vedle velmi atraktivní lokality a správně koncipovaných bytů - i ceny bytů, v nichž je u každé bytové jednotky vždy zahrnuta i cena venkovního parkovacího stání nebo garáže. Už v první den zahájení prodeje jsme zaznamenali několik závazných rezervací. To předčilo naše původní očekávání. Současně to pro nás přináší značnou zodpovědnost projekt ke spokojenosti všech budoucích vlastníků bytů dokončit,“ zdůrazňuje Martin Kubišta, ředitel společnosti Rezidence Na Plachtě, s.r.o., která projekt realizuje.
V první etapě výstavby bytového komplexu, který vznikne v dosahu přírodní památky Na Plachtě, bude postaveno 47 bytů. Částečně uzavřený komplex bytových domů přímo s výhledem na chráněné území Na Plachtě vyroste na území bývalého skladu dřeva společnosti Petrof. První byty budou k nastěhování v létě 2016.

Lidé kladně hodnotí cenu i způsob jejího placení
Obyvatelé Královéhradeckého kraje oceňují nejen dispoziční řešení, provedení a ceny bytů, ale i způsob úhrady kupní ceny, kdy při podpisu budoucí smlouvy kupující složí pouze
15 % kupní ceny bytu a zbývajících 85 % kupní ceny je splatných až po dokončení a kolaudaci objektu, resp. uzavření kupní smlouvy. „To je velkým lákadlem zvláště pro mladé rodiny, které nemají k dispozici enormní úspory a počítají s financováním koupě nového bytu prostřednictvím hypotéky,“ vysvětluje Kubišta.
Dle prvních reakcí zájemců je velmi kladně hodnocena existence balkónu či terasy u každého bytu, u přízemních bytů velikost a umístění předzahrádek. „Majitelé bytů tak spojí výhody jinak typické spíše pro bydlení v rodinných domech s možností bydlení v blízkosti centra Hradce Králové. O víkendu nebo odpoledne udělají pár kroků a jsou v hradeckých lesích, kde mohou sportovat, procházet se a čerpat energii. V poslední době v okolí Rezidence Na Plachtě vznikly nové stezky a místa pro odpočinek, které kvalitu života v této lokalitě ještě zlepšují,“ uzavírá Martin Kubišta.
Kontakt:

Markéta Fixová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 11. 2014 16:34
Kategorie: Reality
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.