Heluz se pochlubí na Slovensku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Heluz se pochlubí na Slovensku


Dva své úspěšné produkty roku 2011 přiveze společnost HELUZ na bratislavský veletrh CONECO/RACIOENERGIA 2012.

Dva své úspěšné produkty roku 2011 přiveze společnost HELUZ na bratislavský veletrh CONECO/RACIOENERGIA 2012.

Jsou jimi řada cihel s integrovanou izolací HELUZ Family 2in1 a nové komínové systémy HELUZ Mini. Veletrhu, který se koná ve dnech 27. – 31. 3. v areálu Incheba Expo Bratislava, se HELUZ zúčastní již posedmé, přičemž v letech 2009 a 2010 se mu zde dokonce podařilo získat ocenění Zlatá plaketa. Letos se do soutěžního klání zapojí s revoluční cihlou s integrovanou izolací HELUZ Family 2in1.

Cihelné bloky HELUZ Family 2in1 v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti kvalitního zdicího materiálu a tepelné izolace. Základem produktu je v Česku i na Slovensku oblíbená cihla HELUZ Family, do jejíchž dutin je vložená tepelná izolace v podobě expandovaného polystyrenu. Výsledkem je zdicí materiál, který má nejlepší tepelně-izolační parametry na trhu.

Vhodný je tak hlavně pro výstavbu domů s téměř nulovou spotřebou energie. Polystyren je v dutinách cihel pevně fixovaný, a tak i při vyřezávání otvorů pro elektroinstalace nebo úpravách velikosti bloku zůstává uvnitř cihel. HELUZ Family 2in1 jsou v prodeji od léta loňského roku a na svém kontě mají již několik ocenění.

Komíny HELUZ MINI jsou podzimní novinkou společnosti. Svými rozměry 240 x 300 mm odpovídají základním rozměrům vnitřních nosných stěn a mohou být zabudovány přímo do zdi. Vyrábí se ve variantách PLAST, METAL a IZOSTAT, třetí jmenovaná již získala ocenění na mezinárodním veletrhu Aqua-therm. Tento systém, jenž v sobě spojuje výhody menších tvarovek vhodných k zabudování do vnitřních stěn staveb a metalické či izostatické vložky nové generace, se na veletrhu představí slovenskému publiku poprvé.

Kromě výše uvedených produktů přiveze HELUZ na CONECO i nepálené cihly HELUZ Nature Energy, kompletní řadu komínových systémů i roletové a žaluziové nosné překlady. Ti, kdo letos plánují stavbu domu, mohou získat kupón se zajímavou slevou na materiál pro hrubou stavbu. Zájemci mohou dostat také novou tepelnou příručku, která obsahuje konstrukční detaily pro cihly HELUZ FAMILY. Stánek společnosti HELUZ najdou návštěvníci letošního ročníku veletrhu v hale D pod číslem 203.

Veletrh CONECO, jehož 33. ročník se letos uskuteční, je největším stavebním veletrhem konaným na Slovensku. V roce 2011 se ho zúčastnilo 561 firem ze třinácti států a navštívilo ho více jak 107 000 zájemců.

Převzato z stavitelihned.cz, autor: Jiří Kučera
O společnosti HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. vznikla v roce 1992. Vlastní celkem osm výrobních provozů ve třech lokalitách. V Dolním Bukovsku, kde sídlí také centrála společnosti, je cihlářská výroba, výroba stropních konstrukcí, výroba roletových překladů a výroba cihelných komínů. V Hevlíně u Znojma jsou dva výrobní závody na kompletní cihlářský sortiment a v Libochovicích nedaleko Prahy je cihelna a panelárna.

Společnost je největším českým výrobcem cihlářského zboží. Vyrábí a dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu, jehož součástí jsou tepelněizolační cihelné bloky pro obvodové zdivo (je možné postavit cihlový pasivní dům), cihly pro nosné, příčkové a akustické zdivo, keramické stropy a překlady, nosné překlady pro venkovní rolety a žaluzie, keramické stropní panely, cihelné komíny, cihelné obkladové pásky a nepálené cihly.
Kontakt:

Heluz
heluz.cihly@gmail.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 3. 2012 17:16
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Heluz (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.