Helikoptérová show se rozšíří o letadla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Helikoptérová show se rozšíří o letadla


Ve dnech 19. - 21. června 2014 bude Hradec Králové podobně jako v předešlých letech hostit další velkou leteckou akci, která tentokrát ponese název European Festival of Aviation (EFA).

Přehlídka v roce 2013 měla obrovský úspěch

EFA navazuje na úspěšnou European Helicopter Show (EHS), během níž se uskutečnila tradiční přehlídka světové vrtulníkové techniky, společně s mezinárodní leteckou výstavou a srazy moderních i historických leteckých strojů. Ročník 2013 je pořadateli hodnocen jako historicky nejúspěšnější.
„Letošní ročník byl jednoznačně největší vrtulníkovou show od doby jejich vzniku. Do Hradce Králové se sjeli největší odborníci na vrtulníkovou techniku a přilétly desítky vrtulníků a vírníků prakticky z celé Evropy,“ vysvětluje známý pilot Daniel Tuček ze společnosti DSA, která patří mezi tradiční pořadatele akce.

Neodmyslitelnou součástí této akce je samozřejmě vrtulníková show, během níž mohou jednotliví vystavovatelé předvést své stroje přímo ve vzduchu. „Vrtulníkové show mají v Hradci Králové již dvanáctiletou tradici a dokázaly si vydobýt věhlas mezi širokou veřejností nejen v České republice. Letecká přehlídka zaznamenala v letošním roce dokonce dvacetitisícovou návštěvnost,“ říká předseda představenstva společnosti DSA Tomáš Suchánek.

I další rok se ponese ve znamení novinek

Také příští rok nabídne návštěvníkům jednu významnou novinku. Součástí této události bude, kromě již tradiční výstavy vrtulníků a vírníků, také aviatická (letecká) výstava. Zájemci o letectví si tak budou moci prohlédnout nejnovější leteckou techniku z celého světa, vystavenou ve dvou halách a ve vyhrazených venkovních prostorách královéhradeckého letiště.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
tiskový mluvčí akce
zdechovsky@commservis.com
http://www.festivalofaviation.eu/
+420 774 888 300
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2013 16:20
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.