Europoslanec Zdechovský přijede diskutovat na Kroměřížsko a Vsetínsko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský přijede diskutovat na Kroměřížsko a Vsetínsko


Kroměříž – V úterý 5. ledna v rámci svých poslaneckých dnů zamíří europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) do Kroměříže. V 8.30 začíná debata se studenty Obchodní akademie (Přednáškový sál Muzea Kroměřížska, Velké náměstí 38) o fungování Evropského parlamentu a o smyslu Evropské unie. V 11 hodin navštíví Azylový dům pro ženy a matky s dětmi (Havlíčkova ul. 2995).

Odpolední program zahájí ve 14 hodin v Kateřinicích a Ratiboři. Navštíví firmu Gufex, výrobce kožených pásků a setká se se sborem Zvonky dobré zprávy. Ty na jeho pozvání navštívily v loňském roce Evropský parlament ve Štrasburku a sklidily zde obrovský úspěch.
V 17 hodin bude ve Vsetíně v Masarykově veřejné knihovně debatovat s veřejností na téma migrace a její zvládání v Evropě (Dolní náměstí 1356, Vsetín).

Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) působí v europarlamentním výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.








Kontakt:

Eva Fruhwirtová
mediální poradce
fruhwirtova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420 737 103 866
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 1. 2016 16:12
Kategorie: Politika
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2014 zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Působí ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.