Europoslanec Tomáš Zdechovský navštíví České Budějovice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Tomáš Zdechovský navštíví České Budějovice


České Budějovice – Ve čtvrtek 5. listopadu navštíví v rámci poslaneckých dnů europoslanec Tomáš Zdechovský České Budějovice.

V 9 hodin začíná na Biskupském gymnáziu (Jirsíkova 5) debatou se studenty o práci v Evropském parlamentu a také o fungování Evropské unie. V 11 hodin se setká s českobudějovickým biskupem Vlastimilem Kročilem, který je svém biskupském úřadě od letošního června. Odpolední program zahájí v 13.30 prohlídkou budějovického pivovaru.

Beseda o uprchlické krizi a pracovní jednání s hejtmanem Zimolou
V 17 hodin se uskuteční v Jihočeské filharmonii (Kněžská 411) debata na téma uprchlické krize, a to společně s místopředsedou Poslanecké sněmovny PČR Janem Bartoškem. Během léta navštívil Zdechovský uprchlické tábory na jihu Evropy, bude tedy hovořit nejen o svých zkušenostech, ale také o tom, co vše Evropská unie v této oblasti dělá.
V 19.30 se pak setká s jihočeským hejtmanem Zimolou, kde mimo jiné budou řešit nutnost výstavby dálnice D3. „Stát musí v maximální možné míře využít evropské fondy a dostavět v tomto programovacím období co možná největší kus dálnice D3, která je stěžejním napojením České republiky na Rakousko,“ shoduje se hejtman se Zdechovským.
Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) působí v europarlamentním výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.
Tomáš Zdechovský studoval v Českých Budějovicích na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v letech 1998 – 2004 (Pastoračně sociální asistent, Pedagog volného času).


Činnost Tomáše Zdechovského a jeho názory lze sledovat zde:
http://zdechovsky.eu/
www.facebook.com/TomZdechovskyEP¨
@TomZdechovskyEP
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
mediální poradce
fruhwirtova@zdechovsky.eu
www.zdechovsky.eu
+420 737 103 866
+32 (0) 2 28 37


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 11. 2015 10:40
Kategorie: Politika
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský byl v roce 2014 zvolen za KDU-ČSL do Evropského parlamentu. Působí ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.