Efektivní řízení staveb prostřednictvím komplexního systému euroCALC 3 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Efektivní řízení staveb prostřednictvím komplexního systému euroCALC 3


Správně zvolený a užívaný informační systém pro stavební zakázky je nezbytnou součástí celého evolučního procesu v řízení firmy.

Správně zvolený a užívaný informační systém pro stavební zakázky je nezbytnou součástí celého evolučního procesu v řízení firmy. euroCALC 3 jako významný nástroj pro realizaci výroby a controlling nabízí kromě oceňování staveb i široké možnosti řízení stavebních zakázek a propojení s ekonomickými systémy. Pro úspěšné získání a realizaci nových staveb je nezbytné nejprve zmapovat cyklus stavebních zakázek a najít nejefektivnější cestu pro nasazení systému, což následně přináší ušetření nákladů v jednotlivých obchodních a realizačních procesech, stálý přehled o realizovaných zakázkách a rychlejší a snadnější proces řízení. Vedení společností, výrobní i finanční ředitelé jsou stále v obraze, mají vždy aktuální informace o všech fázích cyklu stavebních zakázek. Řídí a přijímají strategická rozhodnutí pomocí výstupů systému euroCALC 3. Další informace získáte na Prezentačních dnech, kde si můžete sami vyzkoušet jednotlivé nástroje euroCALC 3 – Praha 9. a 30. března 2012. Více najdete na http://www.callida.cz.Kontakt:

Vavřinec Mrázek
marketingový specialista
marketing@callida.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 2. 2012 16:08
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Callida, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Specializovaná softwarová společnost zabývající se od svého vzniku v roce 1990 především vývojem software pro oceňování staveb, tvorbu rozpočtů a kalkulace nákladů. Hlavním produktem je oceňovací systém euroCALC.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.