Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Český výrobce nábytku získal prestižní zakázku pro Škodu Auto


Litomyšl/Praha – Český výrobce interiérového nábytku, společnost STORY DESIGN, a.s., uspěla ve více jak rok trvajícím výběrovém řízení na dodávku interiérů nových showroomů pro společnost Škoda Auto. Stala se tak jednou ze společností, která bude dodávat interiérové vybavení po celé Evropě a v případě úspěchu v dodatečném tendru také po celém Rusku.

„Na výběrovém řízení od začátku pracovali naši nejlepší interiéroví specialisté a konstruktéři. Máme radost, že jsme v mezinárodní konkurenci uspěli. Z hlediska interiérového vybavení a nábytku je to velmi zajímavá práce,“ komentuje úspěch STORY DESIGN obchodní ředitel společnosti Ladislav Lána. Ten hodnotí úspěch v tomto výběrovém řízení jako jednu z nejprestižnějších zakázek v historii firmy.

„Mezi dodavateli je společnost Škoda Auto vnímána jako velmi kvalitní a žádaná automobilová značka. Věděli jsme, že konkurence bude veliká. Museli jsme nejen předvést kvalitu naší práce, ale především jistotu zajištění projektu,“ prozradil některé přednosti společnosti obchodní ředitel Lána, podle kterého samotný tendr probíhal téměř rok a jeho součástí bylo i dodání několika vzorků vybavení.

Společnost STORY DESIGN patří již několik let k evropské špičce v oboru designu, vývoje a výroby interiérů komerčních prostor. Téměř padesát procent produkce je určeno pro evropský trh. Dodávala například interiéry prodejen pro společnost Vodafone po celé Evropě, několik prodejen bylo také dodáno do Egypta, Jižní Afriky, Indie nebo Nového Zélandu. Jako jedna z mála evropských společností je oficiálně schváleným dodavatelem i pro společnost McDonald‘s.

STORY DESIGN získala prestižní cenu za design
Česká společnost STORY DESIGN z Litomyšle na Svitavsku bodovala v prestižní evropské soutěži POPAI Europe Awards 2012. Sto šedesáti členná odborná porota hodnotila přes tři sta ukázek reklamních a marketingových produktů z oblasti komunikace v prodejních místech, architektury, vybavení prodejen a digitálních médií. Česká firma získala dvě ocenění - první místo, tedy zlatého indiána, za prodejní stojan pro sportovní boty Reebok a druhé místo, tedy stříbrného indiána, za prodejní stojan Bosch na kuchyňské spotřebiče.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
mediální zástupce
zdechovsky@commservis.com
http://www.commservis.com
774 888 300
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 7. 2013 9:16
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.