Červené konto Poštovní spořitelny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Červené konto Poštovní spořitelny


PRAHA, 6. prosince - Poštovní spořitelna nabídne od 15. prosince Červené konto s vyšší úrokovou sazbou ve výši 3,00 % p.a. v pásmu od 50 000 Kč. Spořicí účet, který je v prodeji od července letošního roku, se tímto stává jedním z nejvýhodnějších a nejdostupnějších produktů svého typu na trhu.

Spořicí investiční účet Poštovní spořitelny, který kombinuje spořicí účet s investicí do podílového fondu, mění také úrokové sazby. Jeho spořicí část bude od poloviny prosince úročena úrokovou sazbou od 3,05% p.a.

„Červené konto není zatíženo téměř žádnými poplatky, je dostupné na každé poště. Změnou úrokové sazby jsme se rozhodli ještě zvýšit jeho atraktivitu,“ potvrzuje Libor Svoboda, produktový manažer Poštovní spořitelny.

Nabídku Červeného konta provázela během podzimu úspěšná kampaň, která až sedmnáctinásobně zvýšila jeho prodej. „Opět se potvrdilo, že lidé oceňují jednoduché, dostupné produkty za rozumnou cenu,“ doplňuje Svoboda.

Příklad Červeného konta ukazuje uživatelskou vstřícnost, kterou chce Poštovní spořitelna klientům nabízet. „Vědí, že své peníze ukládají do důvěryhodné instituce. Na druhou stranu je možné finance vložené na spořicí účet pohodlně spravovat s pomocí elektronických kanálů, případně své peníze rychle vyzvednout,“ uzavírá Svoboda.

Zřízení, vedení a zrušení účtu stejně jako transakce jsou zdarma. Za příkazy k úhradě, elektronické výpisy či došlé platby klient neplatí žádné poplatky. Červené konto si klient ovládá bezhotovostními operacemi s pomocí elektronického bankovnictví sám.
Kontakt:

Marek Roll
Tiskový mluvčí Poštovní spořitelny
MROLL@csob.cz
731 423 999
224 114 120


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 12. 2007 9:09
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Československá obchodní banka, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
bankovnictví/ČSOB působí jako univerzální banka na dvou národních trzích, a to českém a slovenském (prostřednictvím své zahraniční pobočky). V retailovém bankovnictví v ČR působí pod dvěma obchodními značkami – ČSOB a Poštovní spořitelna.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.