Celorepubliková vzájemná výměna zkušeností letos na Vysočině | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Celorepubliková vzájemná výměna zkušeností letos na Vysočině


Jihlava - Celorepubliková vzájemná výměna zkušeností (CVVZ) se letos koná 16.–18. listopadu v Třešti. Jedná se o každoroční setkání pracovníků s dětmi a mládeží bez ohledu na sdružení či organizaci. Účastníci se tak seznámí s novými nápady, zkušenostmi a pohledy na práci s dětmi a mládeží. Návody pro svoji práci mohou najít v diskusních fórech, na seminářích, přednáškách, debatách či ve workshopech.

Program budou zajišťovat zkušení a osvědčení lektoři. Je možné si vybrat z odborných přednášek, seminářů zaměřených na praktické dovednosti, využít doprovodný program (místní zajímavosti, herna, čajovna atd.), a nebo prezentovat vlastní sdružení či organizaci.
„Zaměřili jsme se na poznávání zajímavých míst jako je ZOO Jihlava, zámek v Telči, hrad Roštejn a Muzeum rekordů a kuriozit v Pelhřimově. Chtěli bychom se také pokusit o zápis do Guinessovi knihy rekordů a novinkou je také vyjednání slevy pro účastníky CVVZ v rámci programu Českých drah Vlak +,“ říká organizátor Martin Paclík.
Letošní CVVZ bude mít podtext Lidský život a bude rozdělena do tří etap – zrození, dětství, dospělost a stáří. Novinkou je i venkovní táboření a Velká CVVZková hra zaměřená na poznávání a spolupráci účastníků.
Celá akce se bude konat na Základní škole Josefa Hory a Středním odborném učilišti v Třešti. Ubytování a stravování je zajištěno na internátech.
CVVZ se koná každý rok v jiném městě České republiky. Po loňské Ostravě přišla letos na řadu Třešť, která je nejmenším městem, kde se tato celostátní akce pořádá. Záštitu nad CVVZ přijalo ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a také hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
general manager
zdechovsky@commservis.com
774888300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 11. 2007 16:21
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu strategií, image, výzkumy a analýzy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.