POZVÁNKA na tiskovou konferenci Bílého kruhu bezpečí, konanou u příležitosti krajského setkání s odbornou veřejností v Plzeňském kraji | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková konference


POZVÁNKA na tiskovou konferenci Bílého kruhu bezpečí, konanou u příležitosti krajského setkání s odbornou veřejností v Plzeňském kraji


Datum, čas a místo konání

24. 3. 2015 12:30 | Krajský úřad Plzeňského kraje Škroupova 18, 306 13 Plzeň Zasedací sál, 1. patro, číslo 174

Pozvánka

Plzeň - Dovolujeme si vás pozvat na tiskovou konferenci na téma „Hledat pomoc je projevem silné oběti“. Budeme vás informovat o nové lince krizové pomoci s evropským číslem 116 006, která je v ČR od ledna tohoto roku nonstop a bezplatně k dispozici obětem kriminality a domácího násilí. Otevřeme diskusi o násilí, jeho signálech, včasném rozpoznání rizika budoucího násilí a o možnostech jeho regulace v raném stádiu. Jsme připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy.

Tiskové konference se zúčastní Mgr. Petra VITOUŠOVÁ, prezidentka Bílého kruhu bezpečí, z. s. a doc. PhDr. Ludmila ČÍRTKOVÁ, CSc., členka představenstva Bílého kruhu bezpečí, policejní psycholožka.

Pozvánka platí maximálně pro dvě osoby z jedné instituce. Prosíme o potvrzení vaší účasti do 19. 3. 2015 na e-mail projekt.admin@bkb.cz. Na stejnou adresu se obraťte v případě dotazů a dalších informací.


Nejdůležitější osoba na konferenci: Mgr. Petra Vitoušová


Kontakt:

Miroslav Fehér
Manažer projektu První pomoc osobám ohroženým/post
projekt.admin@bkb.cz
+420 606 824 034
+420 251 176 418
Vydáno: 16. 3. 2015 9:38
Kraj: Kraj Plzeňský
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])

Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.