Internetový obchod Nastroje.cz představil nové prototypy závitníků a měrek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Internetový obchod Nastroje.cz představil nové prototypy závitníků a měrek


Kalibry, měřidla a závitníky představují nenahraditelné vybavení společností působících ve strojírenské výrobě a v oblasti kovoobrábění. U nástrojů je kladen vysoký důraz na přesnost, kvalitu a odolnost, s čímž zároveň souvisí dlouhá životnost.

Kalibry, měřidla a závitníky představují nenahraditelné vybavení společností působících ve strojírenské výrobě a v oblasti kovoobrábění. U nástrojů je kladen vysoký důraz na přesnost, kvalitu a odolnost, s čímž zároveň souvisí dlouhá životnost. Internetový obchod www.nastroje.cz představuje nové prototypy závitníků a měrek.


Nejprve se podíváme na nové modely závitníků, které se vyznačují mnoha přednostmi. Nové závitníky mají speciální geometrii pro lepší lámání třísky a jsou vysoce odolné. K jejich výrobě se používá materiál HSS Cobalt 8 % nebo PM prášková ocel. Jsou pokryté dvojitým povlakem HardLube, který zajištuje maximální odolnost a perfektní kluznost.


Produktové portfolio je obohacené o nové měrky, jejichž přesnost j v souladu s předpisem DIN EN ISO 3650. Vyrábí se ze speciálně legované oceli. Veškeré měrky v nabídce e-shopu jsou označené jednoznačným identifikačním číslem.


„Obohatili jsme nabídku závitníku a měrek novými modely, které se pyšní lepšími vlastnostmi. Uplatní je spousta firem a výrobců ve strojírenském segmentu a v oblasti obrábění kovů. Naším cílem je nabízet koncovým
klientům neustále nové a inovativní řešení pro jejich práci,“
podotkl ředitel společnosti Michovský – TOOL s.r.o. a majitel internetového obchodu Nastroje.cz.


Moderní internetový obchod Nastroje.cz je pod záštitou rychle se rozvíjející firmy Michovský – TOOLS s.r.o., která na tuzemském trhu působí dlouhá léta. Nabízí vysoce kvalitní kalibry a přesná měřidla. Jednotlivé kategorie rozděluje ještě do příslušných podkategorií, přičemž k dostání jsou měřidla mikrometrická, posuvná, výškoměry, hloubkoměry a další. V nabídce nechybí ani frézy, vrtáky, závitníky a další potřeby pro soustružení, vrtání, závitování a frézování.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 12. 2015 12:43
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.