Olomouc vyhrála souboj se Zlínem ve sběru použitých baterií | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Olomouc vyhrála souboj se Zlínem ve sběru použitých baterií


STÁHNOUT baterie_ilustrace.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Vítězstvím Olomouce skončil souboj ve sběru starých baterií. Olomoučané jich během letošního Ekojarmarku nasbírali dohromady více než 311 kilogramů, ve Zlíně se v rámci oslav letošního Dne Země podařilo shromáždit takřka 81 kilogramů monočlánků.

„Potěšilo nás, že se do klání zapojilo velké množství lidí, kterým není lhostejné, kde končí použité baterie. I když se nejednalo o akci zaměřenou na zdolání rekordu, Olomoučané o více než padesát kilogramů překonali svůj nejlepší výsledek, kterého dosáhli před šesti lety rovněž na Ekojarmarku,“ uvedla za organizátory akce Eva Gallatová z neziskové společnosti ECOBAT, která se zabývá zpětným odběrem použitých baterií.
Účastníci klání, kteří přinesli minimálně 10 ks baterií se mohli zapojit do tipovací soutěže, jejímž úkolem bylo co nejpřesněji určit konečnou vybranou hmotnost baterií v příslušném městě. V Olomouci přesně tipoval (311 kg) pan Jiří Stehura z Grygova, ve Zlíně se výsledku nejvíce přiblížila (82 kg) Romana Vítková ze Zlína. Výherci obdrží poukaz na relaxační pobyt v hotelu v Olomouci respektive ve Zlíně.
V doplKontakt:

Miroslav Grass
jednatel
grass@eu4.cz
www.eu4.cz
777152707


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 5. 2014 11:07
Kategorie: Životní prostředí
Název zdroje: Eufour PR, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Vztahy s médii a veřejností (zpracování tiskových zpráv, organizace tiskových konferencí, monitoring výstupů, poradenství), komplexní propagace služeb a výrobků
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.