Cestování a práce v zahraničí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Cestování a práce v zahraničí


Baví Vás stejně jako náš redakční tým cestování? Plánujete cestu do zahraničí a rádi byste se o dané zemi předem dozvěděli všechny důležité informace? Láká Vás práce v zahraničí? V tom případě Vám doporučujeme cestovatelský portál Czechtimes.cz

Portál Czechtimes.cz píše pomalu, ale jistě svou historii a v současné době se právem řadí mezi nejoblíbenější cestovatelské portály v České republice. Hlavním zaměřením portálu je cestování a práce v zahraničí, ovšem tím ani zdaleka jeho působení nekončí.

Webové stránky oblečené do veselého oranžového kabátů nabízí rovněž zajímavé články a rozhovory se slavnými osobnostmi (malířka Iva Hladis, modelka Kristýna Pumprlová, dobrovolník Greenpeace Petr Kucka, zpěvák kapely Turbo, herečka Veronika Nová, lékař a moderátor Roman Šmucler a další), auto-moto rubriku nebo zajímavosti z široké škály oblastí.

Bojíte se cestovat na vlastní pěst?
Vraťme se však zpátky k cestování. Na portále Czechtimes.cz najdete rozhovory s lidmi, kteří s oblibou využívají služeb českých i zahraničních cestovních kanceláří, ovšem stále častěji se lidé vydávají poznávat svět na vlastní pěst. Pro starší generaci představuje cestování na vlastní pěst příliš velký risk a časté jsou rovněž obavy z jazykové bariéry.

Je cestování na vlastní pěst skutečně jen pro mladé nebo na věku, zkušenostech a jazykových dovednostech nezáleží? Jak důležitá je příprava před samotnou cestou? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v rozhovorech na webu Czechtimes.cz.

Kontakt:

Simona Zábržová
Šéfredaktor
simona.zabrzova@czechtimes.cz
www.czechtimes.cz
777285544
273 130 795


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 7. 2013 10:55
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Czechtimes.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Online měsíčník o cestování, práci v zahraničí, reportážích z akcí.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.