Realitní společnost České spořitelny má v Brně nového franšízového partnera | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Realitní společnost České spořitelny má v Brně nového franšízového partnera


Realitní společnost České spořitelny (RSČS) intenzivně pracuje na splnění svého předsevzetí mít letos na území České republiky 35 franšízových poboček. K síti realitních kanceláří se připojil další franšízový partner, brněnská kancelář RSČS/FINEZZA. Ta se primárně zaměřuje na zprostředkování prodeje či koupě jak starších bytů nebo domů, tak i nových nemovitostí z developerských projektů.

„Výběrové řízení v Brně vyhrála realitní kancelář FINEZZA, která čerpá z dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a ze zkušeností své mateřské společnosti FINEZZA design v oblasti interiérové tvorby. Proto zájemcům vedle komplexního realitního servisu nabízí také možnost využít služby z oblasti tvorby interiérů a tzv. homestagingu, tedy odborné přípravy nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentaci na realitním trhu. To jistě ocení všichni, kteří chtějí svou nemovitost prodat či pronajmout za odpovídající cenu,“ vysvětluje Miloš Červenka, člen představenstva Realitní společnosti České spořitelny.

RSČS/FINEZZA bude své služby poskytovat nedaleko centra města, v ulici Masná 229/34 v designových prostorách své mateřské společnosti. Realitní kancelář disponuje týmem čtyř zkušených certifikovaných makléřů, jejichž řady se však v nejbližší době značně rozšíří. Kancelář se zaměřuje zejména na prodej nemovitostí z developerských projektů a starších tzv. second handových bytů či domů, poskytuje však i ostatní běžné realitní služby včetně právního a hypotečního servisu. Klientům zprostředkuje přestěhování, zajistí drobné opravy v domácnosti a nabízí i pomoc při komplikované životní situaci v případě exekuce nebo dražby. V portfoliu jejích služeb nechybí ani profesionální příprava domu či bytu k prodeji formou homestagingu.


Realitní společnost České spořitelny
Na tuzemském realitním trhu působí Realitní společnost České spořitelny od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, zahrnující pořízení, prodej či nájem nemovitosti. Poskytuje také doprovodný právní a finanční servis. V současnosti své služby nabízí prostřednictvím franšízové sítě na téměř 20 místech po celé České republice. V loňském roce RSČS realizovala 956 realitních transakcí v celkovém objemu 1,71 mld. Kč. Opírá se přitom o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny. RSČS se stala nejlepší dceřinou společností České spořitelny roku 2009. Ocenili ji tak zákazníci dotázaní ve výzkumu ČS, a to pro vysokou kvalitu služeb a vstřícný a profesionální přístup.

Česká spořitelna v číslech:
Přes 1,4 milionu klientů využívá přímé bankovnictví České spořitelny; 1. banka v ČR v objemu aktiv (932,03 mld. Kč, při výši zisku 9,56 mld. Kč) 3 hlavní kanály přímého bankovnictví – SERVIS 24 (Telefon, Internet a GSM); 4 hlavní skupiny klientů - drobní klienti, malé a střední firmy, města a obce; a velké korporace; přes 5 milionu klientů - největší počet klientů v ČR; klienti mají 6 možností, jak obsluhovat svůj účet: osobně v pobočce, prostřednictvím sběrného boxu, přes telefon, internet, bankomat, mobilní telefon; kterémukoli z klientů je k dispozici 26 poboček v ČR otevřených 7 dní v týdnu (celkem má ČS 653 poboček), protože klienti ČS nejsou vázáni k jediné pobočce; 12 dceřiných společností pokrývajících komplexně finanční potřeby klientů; 15 komerčních center pro klientelu malých a středních firem; 52 bankomatů v ČR pro nevidomé; více než 180 let tradice; 1 392 bankomatů a transakčních terminálů; 10 274 profesionálních zaměstnanců. Údaje k 30. září2011. Finanční ukazatele jsou konsolidované, vypočtené podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví.

Česká spořitelna – Zodpovědný partner společnosti
Česká spořitelna udržuje a rozvíjí mecenášskou tradici, která stála u samého zrodu spořitelnictví před 180 lety. Podporuje charitativní neziskové společnosti a organizace, občanská sdružení, obecně prospěšné organizace, nadace a nadační fondy. V roce 2002 se stala zřizovatelem Nadace České spořitelny, jejímž účelem je podpora projektů v oblasti kultury, vzdělávání, vědy, veřejných a sociálních záležitostí, zdravotní péče, charity, komunálních aktivit, sportu a ekologie. Z prostředků nadace jsou finančními dary podporovány neziskové charitativní společnosti a sdružení, jako např. Charita Česká republika, Život 90, Sananim, Nadační fond Livie a Václava Klausových, Nadace VIA nebo Nadace Partnerství. Od roku 2005 zapojuje Česká spořitelna do charitativních aktivit svoje klienty v rámci věrnostního Bonus Programu, jehož prostřednictvím mohou klienti své body za platby kartou věnovat na vybrané charitativní projekty. Od roku 2007 umožňuje Česká spořitelna všem svým zaměstnancům věnovat dva pracovní dny v roce na charitativní a obecně prospěšné účely. Svou společenskou zodpovědnost na finančním trhu prezentuje Česká spořitelna iniciativou politiky zodpovědného úvěrování. V lednu 2008 stála u zrodu Poradny při finanční tísni, nezávislé organizace, prvním svého druhu v ČR.

Erste Group
Erste Group je s více než 50.000 zaměstnanci předním poskytovatelem finančních služeb ve východní části EU. Poskytuje finanční služby 17 milionům klientů v 3 200 pobočkách v 8 zemích (v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku, Ukrajině). Ke 30. září 2011 dosáhla bilanční suma skupiny Erste Group 216,1 mld. EUR, čistá ztráta činila 260,6 mil. EUR a poměr nákladů k výnosům 52,4 %.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 3. 2012 17:14
Kategorie: Reality
Název zdroje: Crest Communications (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.