WITTE Nejdek, spol. s r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


WITTE Nejdek, spol. s r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Studenti SPŠ Ostrov za výhru na konstruktérskou exkurzi

Tři nejlepší ze soutěže v SolidWorks konstruování, kterou organizovala SPŠ Ostrov pro studenty technického lycea a strojírenství, se ve středu v noci vrátili z odborné exkurze. Poznali srdce konstrukce zamykacích systémů a klik společnosti WITTE Automotive v německém Velbertu. Hlavní partner školy jim umožnil nahlédnout pod pokličku mezinárodního konstruktérského týmu i do nejnovějších technologií a inovací.

Středoškolští učitelé na skok ve štíhlé logistice

Poslední z trojice seminářů IQ Industry, který připravila firma WITTE Automotive, zavedl třináct účastníků – středoškolských pedagogů z celého Karlovarského kraje do logistické praxe.

Řemesla s techniky začali od píky

Ve čtvrtek 22.března se na SPŠ Ostrov uskutečnila zahajovací konference projektu „Řemesla s techniky začneme od píky“. Žákyně a žáci 5.-8.tříd Základní a mateřské školy Regionu Karlovarský venkov se seznámili s projektem, v rámci kterého absolvují odborné exkurze například do Technického muzea či provozů WITTE Automotive v Nejdku. Součástí budou odborné stáže přímo v moderních dílnách SPŠ Ostrov. Jejich škola díky podpoře EU vybuduje nové technické dílny a získá technické vybavení pro rozšířenou výuku technických předmětů. Na závěr konference si téměř stovka žáků prohlédla budovu Centra technického vzdělávání SPŠ Ostrov a jeho moderní učebny.

Ve WITTE Automotive se budou učit jazykům díky evropským fondům

Denním chlebem je pro zaměstnance WITTE Automotive komunikace v cizích jazycích, ať se zákaznickými automobilkami, dodavateli nebo mateřskou společností. Nejdecký výrobce uspěl v ESF programu „Vzdělávejte se pro růst“ a od dubna 2012 nabídne svým zaměstnancům třísemestrální jazykové kurzy

WITTE Automotive poskytne vysokoškolská stipendia budoucím technikům

Nový program na podporu studentů technických vysokých škol připravil nejdecký výrobce zamykacích systémů pro budoucí studenty 4.ročníků. Od 1.září 2012 nabídnou WITTE stipendia nejen finanční podporu a možnost placené odborné brigády při studiu, ale také jistotu pracovního uplatnění po ukončení vysoké školy. Přihlášky pro akademický rok 2012-2013 mohou studenti zasílat do 15.dubna 2012.
Více

Poslední tiskové konference


Den otevřených dveří WITTE Automotive v Nejdku - tisková konference
27. 5. 2008 10:00 | Nejdek více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.