Pavlof s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Pavlof s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Jarní vinařská stezka v Pavlově

Pavlov 22. 3. 2012 - Spojení kvalitního vína a probouzející se Pálavy nabídne o tomto víkendu Jarní vinařská stezka v Pavlově. Oblíbená degustační soutěž se poprvé představí v komornější formě s omezeným počtem účastníků. Hlavní část programu začne v sobotu 24. 3. od 10:30 hodin v hlavním sále Hotelu Pavlov na ulici Klentnická, kde bude připravena ochutnávka celkem 24 soutěžních vzorků vín z osmi pečlivě vybraných místních vinařství.

Víkendový gurmánský zážitek pro celou rodinu

Pavlov 15.3.2012 - Topinamburový krém, candát na másle s petrželko-citrónovou omáčkou nebo uzený jehněčí hřbet se salátem z čerstvého chřestu. Celkem pětichodové gurmánské menu snoubené s výběrem kvalitních vín ze tří prestižních vinařství si mohou vychutnat návštěvníci akce Slow Food Family Dinner, která se uskuteční v sobotu 17. 3. 2012 od 19 hodin v Hotelu Pavlov u Mikulova, v samém srdci Pálavy.

Vinařská stezka v Pavlově povede nově přes sedm sklepů

Pavlov 13.9.2011 - Sobota 17. 9. 2011 bude v Pavlově u Mikulova patřit tradičně všem milovníkům dobrého vína, uskuteční se zde už 8. ročník degustační soutěže Vinařská stezka. Návštěvníkům se představí dosud největší počet, celkem 15 vinařství, především z Pavlova a okolí.

Pálavský krpál pokořil břeclavský biker Zdeněk Mlynář

Sobota 30. 7. patřila v Mikulově již 4. ročníku oblíbeného cyklistického maratonu Pálavský krpál. Letošní závod startoval poprvé na náměstí v Mikulově a navzdory pošmournému počasí se na start postavilo na 470 závodníků z více jak pěti set přihlášených.

Pálavský krpál odstartuje v samém srdci Mikulova

Brno/Mikulov 27. 7. 2011 – Závod pro profesionální i rekreační cyklisty, ale také pro všechny, kteří si chtějí na dvou kolech projet nejkrásnější kouty jižní Moravy – to je Pálavský krpál. V pořadí 4. ročník oblíbeného cyklistického závodu odstartuje už tuto sobotu 30. 7. premiérově přímo v historickém centru na náměstí v Mikulově.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.