KDU-ČSL Královéhradecký kraj | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


KDU-ČSL Královéhradecký kraj


Poslední vydané tiskové zprávy


Královéhradecký region dostane více peněz i díky lidovcům

Hradec Králové - Dlouhodobá iniciativa komunálních politiků Koalice pro Královéhradecký kraj o získání více peněz do východočeských měst se blíží k cíli. Novela zákona o rozpočtovém určení daní, která výrazným způsobem změní přerozdělovaní peněz směrem k menším městům a obcím, prošla přes poslaneckou sněmovnu a čeká na posouzení senátem.

Broumov půjde ve stopách Náchoda, zakáže hazard

Hradec Králové – Na konci června proběhlo v Broumově zasedání zastupitelstva, kde byl odložen návrh na omezení provozu výherních hracích přístrojů. Důvodem překvapivě nebyl nejednotný názor zastupitelů, ale návrh na jejich absolutní zakázání.

Koalice pro Královéhradecký kraj představila jako jedna z prvních své priority

Hradec Králové – V pondělí 25. června se uskutečnila tisková konference Koalice pro Královéhradecký kraj, kde strana představila celou kandidátní listinu pro krajské volby 2012 a prioritní body programu.

Královéhradečtí lidovci tvrdě kritizují uhlíkovou daň. Doplatí na ni senioři

Hradec Králové – Královéhradečtí lidovci tvrdě kritizují vládu za snahu o zavedení tzv. uhlíkové daně od roku 2013. Po plánovaném zvýšení sazby DPH přichází vláda s dalším zásahem do peněženek občanů. Ta má na jednu stranu do státního rozpočtu přinést miliardy, ale na druhou stranu za to zaplatí podle lidovců zase jen obyčejní občané především v malých městech a na venkově.

Prorodinná politika je šance jak vyjít z ekonomické krize

Hradec Králové – Nejohroženější skupinou obyvatel jsou mladé rodiny s dětmi. Podle radního pro sociální věci Miroslava Uchytila za to může špatná podpora státu. Mladé páry kvůli finanční situaci oddalují rodičovství na pozdější dobu, čímž dochází k poklesu porodnosti a zvyšuje se podíl seniorů v republice.
Více

Poslední tiskové konference


Pozvánka na tiskovou konferenci KDU-ČSL v Hradci Králové
14. 8. 2009 9:30 | Radioklub (Havlíčkova 292, Hradec Králové) více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.