Kamila Dvořáková-Bezpečnostní technologie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Kamila Dvořáková-Bezpečnostní technologie


Poslední vydané tiskové zprávy


Elektronické zabezpečení ve vztahu k pojistným smlouvám

Řekněme, že jste majitelem chaty nebo bytu či domu. Můžete být i jen v pronájmu, ať už určenému k bydlení nebo k podnikání. Narůstající počet vloupání, zprávy v tisku, na Internetu nebo snad dokonce případ v okolí Vás dříve či později natolik znepokojí, že se rozhodnete pořídit si vlastní elektronické zabezpečení. Vaše pojišťovna Vám dokonce na toto zabezpečení (EZS) nabídne slevu a je rozhodnuto.

Růže mezi trním

je provokativní název swingové kapely složené z členů souboru divadla F.X.Šaldy v Liberci a s trochou nadsázky je tak možné označit

BL-C101 síťová IP kamera pro kutily

Kamery Panasonic jsou již roky ověřenou kvalitní značkou a té ve velké většině odpovídají i ceny průmyslových kamer Panasonic. Kamera BLC-101 je však zařazena mezi spotřební elektroniku a tím je v podstatě vyňata z ranku drahých průmyslových kamer.

Den otveřených dveří

Pozvánka na Den otevřených dveří Zveme Vás na Den otevřených dveří a prodejní výstavu Originálních bytových doplňků a vánočních dekorací .

Soutěž o dárkovou krabičku

Soutěž Než se nadějeme, budou tu Vánoce. Soutěžte s námi o originální dárek pro Vás nebo pro Vaše blízké a vyhrajte netradiční dřevěnou šperkovnici.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.