Diakonie ČCE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Diakonie ČCE


Poslední vydané tiskové zprávy


Přidejte se k veřejné sbírce na pomoc sirotkům v Etiopii

Ještě dva týdny do Velikonočního pondělí bude otevřena veřejná sbírka na podporu etiopských žen pečujících o sirotky, oběti epidemie AIDS. Charitativní projekt vyhlásila Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové pomoci pod mottem „stavíme lidi na nohy“.

BÝT VIDĚT 2011! Kampaň OTEVŘENO SENIORŮM získala hlavní cenu za nejlepší integrovanou komunikaci

V soutěži BÝT VIDĚT! vyhlašované Fórem dárců získala Diakonie ČCE při slavnostním vyhlášení v budově PricewaterhouseCoopers z rukou Tomáše Jindříška hlavní cenu v kategorii Nejlepší integrovaná komunikace. Cena byla udělena za probíhající sociální kampaň Otevřeno seniorům, kterou můžete sledovat také na stránkách www.OtevrenoSeniorum.cz.

Tomáš Nejedlo nově ve vedení Diakonie ČCE

1. náměstkem Diakonie ČCE a členem správní rady se v průběhu září 2011 stal Tomáš Nejedlo. Ve funkci nahradil Pavla Kaluse. Tomáš Nejedlo působil předchozích 13 let jako výkonný ředitel Business Leaders Forum.

Herec Martin Myšička a skupina Jablkoň hrají pro Diakonii

III. ROČNÍK BIENÁLE PRO DIAKONII (30. 9. - 10. 10. 2011) V pátek 30. 9. otevře koncert skupiny Jablkoň již III. ročník Bienále pro Diakonii. Jde o charitativní kulturní projekt, jehož cílem je nabídnout široké veřejnosti i sběratelům setkání s výtvarným uměním, které je svým obsahem či tvůrci spojeno s křesťanstvím. Bienále zároveň v programu blíže usiluje představit diakonickou práci s klienty s handicapem a v neposlední řadě získat prostředky na podporu této práce.

OTEVŘENO SENIORŮM – plakáty k sociální kampani zaplavily telefonní budky

Dlouhodobá kampaň Diakonie ČCE, věnovaná tématu znevýhodnění starších lidí ve společnosti, se opět představuje cestou velkoplošné světelné reklamy na telefonních budkách. Od srpna až do konce letošního roku se plakáty s varovným sloganem „DNEŠNÍ TABU SE JMENUJE STÁŘÍ“ objevují ve většině krajských měst v počtu více než 400 exemplářů. Cílem kampaně, která odstartovala v „předvečer“ Evropského roku seniorů 2012, je důsledná změna pohledu veřejnosti na seniory. Zdravě kontroverzní ladění kampaně podpořil i hraný klip, jenž vysílá na základě mediálního partnerství v průběhu roku Česká televize a multikina CineStar. Kampaň zdůrazňuje, že stáří a stárnutí má svoji nezastupitelnou kvalitu a cenu. Senioři představují zároveň nejpočetnější skupinu klientů, o něž Diakonie pečuje ve svých střediscích po celé republice.
Více

Poslední tiskové konference


OtevřenoSeniorům, mimořádný briefing Diakonie ČCE pod záštitou zmocněnkyně pro lidská práva
20. 9. 2012 10:00 | Café Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1 (8. patro) více

Výroční TK Diakonie ČCE - kampaň Otevřeno seniorům
18. 5. 2011 10:00 | Cafe Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1 více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.