Informace o zdroji

Český svaz aerobiku

Poslední vydané tiskové zprávy

Čeští reprezentanti získali na MS v aerobiku pět zlatých medailí

Eindhoven (23. října 2010) – Pět zlatých medailí získali čeští reprezentanti na mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness, které se konalo v nizozemském Eindhovenu. Svou první zlatou ze světového šampionátu mezi ženami má Denisa Barešová, která po třinácti letech navázala na vítězství Olgy Šípkové.

Čeští favorité jsou ve finále MS ve sportovním aerobiku a fitness

Eindhoven (22. října 2010) – Čeští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness potvrzují na mistrovství světa v nizozemském Eindhovenu svou příslušnost k absolutní světové špičce.

Čeští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness ovládli kategorie kadetů a juniorů

Eindhoven (21. října 2010) – Pouze česká hymna zněla v hale, kde se koná mistrovství světa ve sportovní aerobiku a fitness, při vyhlašování finálových výsledků kategorie kadetů (11 až 13 let). V nizozemském Eindhovenu dominovali ve všech šesti disciplínách čeští reprezentanti.

Všichni čeští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness postoupili do semifinále

Eindhoven (21. října 2010) – Všichni čeští seniorští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness postoupili na mistrovství světa v nizozemském Eindhovenu z předkol do zítřejších semifinále. V individuálních kategoriích se nejlépe vedlo Janu Pochobradskému, který obsadil mezi muži druhé místo. O příčku níže skončila mezi ženami Denisa Barešová. Zbývající čtyři kategorie (páry, tříčlenná družstva, fitness aerobik a fitness step) ovládli Češi. Nejenže ve všech zvítězili, ale v párech a týmech kompletně obsadili pomyslné stupně vítězů.

Češi bojují na FISAF MS ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu

V nizozemském Eindhovenu dnes začíná FISAF mistrovství světa ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu, kterého se zúčastní 262 českých reprezentantů. Ti již léta patří ve všech disciplínách i kategoriích ke světové špičce a pozici velmoci chtějí obhájit také v Nizozemsku. Mezi seniory ve sportovním aerobiku náleží Češi k hlavním favoritům na vítězství, minimálně na medaile.
Více

Poslední tiskové konference

tiskovou konferenci k připravovanému Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a ve FISAF fitness týmech
27. 4. 2010 15:00 | v prostorách CK GLANCE Travel, a.s., Pštrossova 207/1, Praha 1 více