Ad Notam, s. r. o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Ad Notam, s. r. o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Dlužné alimenty už vymůžete rychle

Neplatí-li váš expartner alimenty, pak pro vás máme dobrou zprávu. Cesta k získání dlužných částek na výživném je rychlejší a přímější než kdykoliv předtím. „Máte-li v ruce rozsudek se soudem stanoveným výživným, máte napůl vyhráno! Exekuce na plat vašeho expartnera může dosáhnout až do výše 66% z jeho platu.“ Upozorňuje Mgr. Rostislav Kovář z bezplatného právně poradenského portálu poradnaveritele.cz, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá.

Novoroční finanční kocovina v Čechách aneb pod pojmem „finanční nouze“ si Češi představují i jen nedostatek hotovosti

Lidé tak stále přicházejí o miliony Češi stále zbytečně ve velkém přichází o peníze. Nejčastěji se jedná o lidi ve věku mezi 30 až 40 lety, kteří by v první řadě měli myslet na to, jak se v současné nejisté době zajistit do budoucna. Realita je však úplně jiná!

Oživení ve vaší ložnici

Sen v barvě lila Přední bytoví designéři nedají dopustit na doplňky v interiéru. Moc dobře vědí, že často vůbec není potřeba měnit nábytek, ale stačí jen původní interiér nápaditě „dotáhnout“. Dopřejte si čas od času trochu luxusu a pořiďte si kvalitní povlečení, které vaši ložnici příjemně oživí.

Dlužník neplatí? Trestní oznámení vám nepomůže!

Neplatit dluhy není trestný čin. Tak obvykle zní závěr, který se dozvíte na policii ČR poté, co jdete podat trestní oznámení kvůli nevrácené půjčce. „Přesto se řada lidí, kteří někomu půjčili své peníze, nebo jim neplatí jejich nájemník, v podobné situaci obrací nejdříve na policii.“ Komentuje hluboce zakořeněný omyl Mgr. Rostislav Kovář z bezplatného poradenského portálu poradnaveritele.cz

LEGENDA OŽÍVÁ, MOTOREST NAHÁČ NA D1 NOVĚ OTEVŘEN

Od 1. srpna tohoto roku otevírá své brány a nabízí své služby Motorest Naháč na 29 km dálnice D1 ve směru na Prahu (exit 29 B). Nově zrekonstruovaného motorestu budou moci návštěvníci využít každý den od 7:00 do 23:00 hod. Motorest je přivítá v moderních plně klimatizovaných prostorách s nabídkou teplých i studených pokrmů připravených ve vlastní kuchyni vybavené nejmodernější výrobní technologií.
Více

Poslední tiskové konference


„ZDRAVÝM POHYBEM KE ZDRAVÝM KLOUBŮM“ aneb nové poznatky v léčbě osteoartrózy
21. 9. 2010 9:30 | OC Nový Smíchov – Kavárna Holmes Place více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.