Zdokonalte svou obchodní angličtinu se službou Business Term of the Day | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zdokonalte svou obchodní angličtinu se službou Business Term of the Day


Brno, 2. listopadu 2015 – Experti na podnikovou komunikaci z English Editorial Services, s.r.o., dnes spouští bezplatnou službu Business Term of the Day pro zdokonalování obchodní angličtiny. Tato firma každý pracovní den uveřejní jeden termín z oblasti byznysu na svých stránkách a sociálních sítích (Facebook, Twitter nebo LinkedIn). K odběru služby na e-mail se stačí přihlásit na stránkách www.englisheditorialservices.com.

„Angličtina je jazykem světového byznysu a má svůj vlastní slovník. Úspěšní manažeři neustále rozvíjejí své znalosti angličtiny,“ poznamenal Gale A. Kirking, zakladatel a hlavní editor English Editorial Services. „Věříme, že tato nová služba pomůže českým byznysmenům zlepšovat jejich komunikační schopnosti a tím přispěje k lepší konkurenceschopnosti a mezinárodní reputaci celé země. To je ostatně posláním naší společnosti.“
Každý nový termín Business Term of the Day bude obsahovat i český překlad daného termínu a dvojjazyčnou definici v angličtině i češtině. Příklady použití termínu v praxi a další související informace uživatelům pomohou správně zařadit nový termín do každodenní slovní zásoby.
Tato služba může být zajímavá také pro rodilé mluvčí angličtiny, zejména ty, kteří se chtějí zlepšit v češtině.
Brněnská společnost English Editorial Services, s.r.o., založená v roce 2003, pomáhá firmám a institucím všech velikostí komunikovat s jejich obchodními partnery a cílovými skupinami klientů jasně, správně a přesvědčivě. Coby poskytovatel služeb podnikové komunikace se firma specializuje na finanční služby, obory life sciences a právní služby. Vícejazyčný tým profesionálů English Editorial Services také pracuje s řadou dalších firem z ostatních oborů.







Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 5

Vydáno: 30. 10. 2015 11:05
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: English Editorial Services, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Posláním společnosti English Editorial Services je pomáhat českým a zahraničním firmám a institucím všech velikostí komunikovat s jejich obchodními partnery a cílovými skupinami klientů jasně, správně a přesvědčivě, slovem i obrazem, a v češtině či v angličtině.

Klientům z oblasti financí, marketingu, práva, vědy či jiných oborů poskytuje společnost English Editorial Services redakční, překladatelské a grafické služby
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.