Zástupci ukrajinských cestovek poznávají Moravskoslezský kraj | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zástupci ukrajinských cestovek poznávají Moravskoslezský kraj


Ostrava - Od pondělí 30. května až do čtvrtku 2. června se v rámci podpory rozvoje cestovního ruchu v oblasti Moravskoslezského kraje koná famtrip pro zástupce cestovních kanceláří a médií z Ukrajiny. Hosté z ukrajinského Doněcku v průběhu čtyřech dnů navštíví jesenické Lázně Karlova Studánka, Státní zámek Hradec nad Moravicí, Městský pivovar Štramberk a další zajímavosti. Součástí programu je také pracovní setkání se zástupci subjektů z oblasti cestovního ruchu působících v regionu.

„Famtrip navazuje na předchozí projekty, které pomáhají zvyšovat zájem o cesty do Moravskoslezského kraje. V uplynulém prvním čtvrtletí roku 2011 vzrostla návštěvnost regionu o 9 % oproti stejnému období roku 2010,“ hodnotí aktivity krajského úřadu náměstek hejtmana Jiří Vzientek, který je ve své gesci odpovědný za cestovní ruch.

Cílem pořádaných famtripů je co nejkomplexněji představit Moravskoslezský kraj tak, aby jej zahraniční cestovní kanceláře zařadily do své nabídky. Famtrip pro ukrajinské účastníky může podpořit již dřívější záměr na zavedení pravidelné letecké linky mezi Ostravou a Doněckem. Od konce března letošního roku už začaly z Prahy létat pravidelné linky do ukrajinských měst Doněck, Lvov, Charkov.
Kontakt:

Lubomír Zabavík
lubomir.zabavik@pam-group.cz
+420596134471


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 5. 2011 11:38
Kategorie: Cestování
Název zdroje: PAM market s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PAM market je členem PAM group, kterou tvoří skupina firem specializovaných na různé oblasti korporátní komunikace: marketingovou komunikaci, reklamu, public relations a poradenství. Na trhu působí již od roku 1993.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.