Yarvik 8“ Tablet: Multifunkční tablet s HDMI | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Yarvik 8“ Tablet: Multifunkční tablet s HDMI


Delft/Brno, 15. 7. 2011 – Pro všechny milovníky maximální mobility představila společnost Yarvik svůj nový Yarvik 8“ Tablet. Surfujte po internetu, posílejte e-maily, poslouchejte muziku a vychutnávejte si videa v pohodlí domova či na cestách.

Základním operačním systémem Yarvik 8“ Tablet je Android 2.2 (Froyo). Tablet má už v základní výbavě předinstalováno celkem 15 aplikací, díky nimž bude práce s tabletem hračkou. Zároveň je vybaven i 2.1megapixelovou kamerou, takže si můžete se svými přáteli a rodinou popovídat i prostřednictvím video hovoru. Hudbu a videa si užijete skutečně dlouho. Baterie vydrží až 12 hodin přehrávání hudby a až 4,5 hodiny videa.

Tablet je vybaven dotykovým 8palcovým displejem s rozlišením 800x600 bodů s poměrem stran 4:3. Ovládat ho můžete jak klasicky prsty, tak pomocí přiloženého stylusu. Tablet přehrává video a hudbu v nejznámějších formátech, jakými jsou AVI či MP4, WAV či MP3. Díky novému 800MHz procesoru, 256MB paměti a HDMI portu si můžete prostřednictvím tabletu vychutnat na své televizi filmy ve Full HD kvalitě.

Kapacita interní paměti tabletu je 2 GB. Můžete ji ale rozšířit pomocí MicroSDHC karet až o 32 GB. Tablet je vybaven též dvěma USB 2.0 porty, které můžete využít na připojení externí klávesnice nebo myši.
Yarvik 8“ Tablet je na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 3599 Kč.

---------------------------------------------------
Yarvik
Značka spotřební elektroniky Yarvik je dostupnou alternativou. Produktové portfolio zahrnuje MP4 přehrávače, televize, digitální foto rámečky, přenosné DVD přehrávače, tablety a mnoho dalšího. Výrobky Yarvik jsou určeny pro všechny, kteří hledají spolehlivé, atraktivní produkty za vynikající ceny.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 9:53
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.