Y Soft nově nabízí nástroj SafeQ s garancí přechodu do cloudu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Y Soft nově nabízí nástroj SafeQ s garancí přechodu do cloudu


STÁHNOUT cloud-guarantee-high.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Společnost Y Soft® Corporation, globální poskytovatel podnikových workflow řešení, dnes představil Program garance cloudu, který zákazníkům zajišťuje jejich investice do tiskové infrastruktury při přechodu na cloud.

Firmy preferují veřejně dostupné cloudové služby z důvodu snížení nákladů na infrastrukturu tisku a kvůli lepší IT podpoře. Z analýzy „Cloud as a trend to watch“ společnosti Quocirca vyplývá, že „firemní cloudové služby se radikálně liší od tradičního IT outsourcingu. Nastává odklon od modelu počátečních kapitálových nákladů, softwarové licence a následných plateb za správu a údržbu k modelu, který stojí na službách poskytovaných na základě předplatného.“ [1]

Díky modulární architektuře YSoft SafeQ nabízí Y Soft firmám uvažujícím o přechodu z modelu on-premise do soukromého nebo veřejného cloudu mnoho možností.

Podpora cloudu u YSoft SafeQ

Y Soft nabízí v oblasti tiskové infrastruktury v cloudu maximální flexibilitu:

- Pro malé nebo střední podniky nabízí službu YSoft SafeQEdge Core na bázi SaaS v podobě hostovaného veřejného cloudu (v minulosti představeno jako beta program s Edge zařízením)

- YSoft SafeQ v soukromém cloudu ve správě zákazníka na platformě Microsoft Azure Cloud nebo v jiných veřejných datových centrech

- Další veřejné pilotní programy cloudového typu

- Kombinace kterékoli z možností cloudového nasazení, například kombinace soukromého a veřejného cloudu. Záleží na potřebách zákazníka a firemních zásadách správy tisku

Y Soft zároveň zpřístupnil ke stažení studii IDC Market Note on YSoft SafeQEdge Core a firemní “Cloud-First” strategii. K dispozici je i aktuální analýza společnosti Quocirca “Cloud Print Services: Ready For Primetime”, která se zabývá tím, jak cloud proměnil tradiční nabídku poskytovatelů tiskových služeb.

Program garance cloudu

Program garance cloudu chrání investice zákazníka do technologie tiskové infrastruktury. Pokud firma investovala do YSoft SafeQ na základě lokální licence a rozhodne se přejít do cloudu, pak má zaručeno, že budou přeneseny i jejich investice do technologií Y Softu. Vyhodnotit výhody přechodu do cloudu pomůže zákazníkům i nový program bezplatného zhodnocení připravenosti na cloud s názvem Cloud-readiness assessment.

"K dnešnímu dni je Y Soft na cloud připraven," sdělil obchodní ředitel Y Softu Barry Löwer, podle kterého: „Už nyní Y Soft pracuje s klienty na jejich nasazení ve veřejném cloudu. Umíme jednoduše navrhovat cloudové infrastruktury, které kombinují ceněné funkce YSoft SafeQ se spolehlivostí a bezpečností předních poskytovatelů cloudových služeb. Vytváříme tím pevné základy pro tiskové služby v cloudu."

[1] Quocirca Predicts: Trend #1: Cloud MPS platforms will evolve. November 4, 2019 https://quocirca.com/content/quocirca-predicts-trend-1-cloud-mps-platforms/
Kontakt:

Jiří Kocourek
Jednatel
jiri@parco.cz
www.parco.cz
775630414


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 3. 2020 9:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PARCO Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Mediální agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.