Vznikla česká Asociace realitních makléřů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vznikla česká Asociace realitních makléřů


V České republice vznikla nová Asociace realitních makléřů. Organizace si klade za cíl sdružování makléřů na volné noze z celé republiky a zlepšování jejich služeb především cestou pravidelných školení. Členství v asociaci by mělo být v budoucnu pro zákazníky zárukou kvalitního servisu, odborného poradenství a jednání na profesionální úrovni.

Kromě realitních kanceláří působí na našem trhu zároveň řada realitních makléřů, kteří pracují sami na základě živnostenského oprávnění. Pokud takový makléř začíná sám a bez kontaktů, bývá pro něho složité nejen zorientovat se v problematice, ale také získat první klienty. „Makléři, kteří působí samostatně, mají oproti agenturám ztíženou pozici. Přitom jejich servis může být stejně kvalitní nebo i lepší, ale důvěra potenciálních klientů se získává obtížně,“ říká Martin Škrobák, předseda Asociace realitních makléřů České republiky. „Proto jsme se rozhodli se sjednotit pod jednou značkou, která by byla pro klienta určitou zárukou.“

Členství v asociaci je možné získat po vyplnění přihlášky na internetové adrese http://arm-cz.cz/registrace.php. Každý nový člen projde v úvodu školením. To se týká prakticky všech aspektů obchodování s nemovitostmi od vyhledávání příležitostí přes realizaci zakázek až po vyhotovení smluv. Důležité je také rozvíjení schopností v jednání s klienty. Další školení absolvuje každý člen asociace minimálně dvakrát do roka. „Během jednotlivých kurzů, které se budou konat na různých místech republiky, budou mít makléři také možnost porovnat svoje zkušenosti s kolegy a navázat nové pracovní kontakty,“ dodává Škrobák. Tomu napomůže i síť zastoupení v jednotlivých lokalitách, kterou se asociace chystá do konce roku vybudovat. Makléři budou mít možnost zde využít např. služeb právníka nebo si zamluvit konferenční prostory pro schůzku s klientem.

Zahájení činnosti Asociace realitních makléřů České republiky se datuje od 7. září 2007. Během prvních týdnů existence organizace získala asi šedesát členů z pětatřiceti míst celé republiky.Kontakt:

Petra Batók
PR Account
batok@comunica.cz
606 634 360


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 24. 10. 2007 13:37
Kategorie: Reality
Název zdroje: Komunikační agentura Comunica (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost podniká v oblasti Public Relations, grafické a polygrafické výroby, reklamní činnosti, zpracovávání dat a distribuce.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.