VYZNAVAČI GOLFU ZAHÁJILI ROK V NAPAJEDLECH NOVOROČNÍM ODPALEM | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


VYZNAVAČI GOLFU ZAHÁJILI ROK V NAPAJEDLECH NOVOROČNÍM ODPALEM


Hned první den v novém roce se sešlo několik golfových nedočkavců, aby si odpálili svůj první míček a popřáli si do nového roku 2012. Slavnostní odpal se konal v nově registrovaném J. A. Bata Golf Clubu 1. ledna ve 13 hodin. Skalní příznivce golfu neodradila ani zima a mrholení. Svůj první míček pro štěstí si golfisté odpálili ze sněhem posypaného tréninkového driving range, který se nachází v blízkosti zámku v Napajedlech na Zlínsku.

„Příjemné golfové zahájení roku s přáteli pokračovalo posezením v klubu u skleničky šampaňského a domácích dobrot připravených zámeckou paní,“ řekl za Golfový club J. A. Bati Zdeněk Mikel.

Od 2. ledna je již v klubu běžný provoz. Otevřeno je denně od 10 do 22 hodin, případně po dohodě s obsluhou. V zahradě zámku lidé mohou hrát golf na greenu i v zimě. Green i odpaliště na tréninkovém driving range mají umělý povrch, takže za pěkného počasí je možné hrát po celý rok. Uvnitř klubu funguje golfový trenažér Full Swing s nejnovějšími verzemi software E6 a LS3 a vylepšenou grafikou. Dále se zde nachází explanary a bunker.

Nově registrovaný J. A. Bata Golf Club v zámku Napajedla bude od ledna přijímat také své první členy. Zájemci z řad golfové veřejnosti i začátečníků mohou sledovat internetové stránky klubu - www.jabatagolfclub.cz, kde budou veškeré potřebné informace postupně zveřejněny.

Zámek Napajedla se loni poprvé ve své historii plně otevřel veřejnosti. Kromě prohlídkových okruhů jsou v něm přístupné stálé expozice, zámecká kavárna nebo ubytování. V zámku se konají také svatby a svatební hostiny, v reprezentativních prostorách se konají nejrůznější akce – koncerty, degustace vín, firemní akce či kongresy. Více na www.zameknapajedla.cz.
Kontakt:

Petra Psotková
manažerka zámku
psotkova@zameknapajedla.cz
www.zameknapajedla.cz
733 643 144


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 1. 2012 19:05
Kategorie: Sport
Název zdroje: Zámek Napajedla (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zámek Napajedla, skvost barokní architektury, je místem, kde pocítíte jedinečnost nádherného prostředí a budete se cítit jako vytrženi z běžné reality světa. V zámku si prohlédnete historické prostory, můžete se ubytovat v zámeckých komnatách, ochutnat místní dobroty v zámecké kavárně, shlédnout výstavy, zahrát si golf nebo si zajít na kurzy vaření.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.