Využijte „Rovné příležitosti“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Využijte „Rovné příležitosti“


PRAHA - Žádáte o peníze z fondů Evropské unie? Pak se ve svých projektech nevyhnete ani tématice rovných příležitostí. Jak na to, co v žádosti neopomenout a co zdůraznit, vám poradí seminář s názvem „Rovné příležitosti“.

Seminář „Rovné příležitosti“ proběhne ve středu 13. února 2008 od 9:00 hodin v budově Českého svazu vědeckotechnických společností, Novotného lávka 5, Praha 1, učebna č. 318 a je určen zvláště pro školitele, školitelské agentury nebo tvůrce různých projektových záměrů. Užitečné rady a informace zde však mohou získat všichni, kteří v současnosti připravují vlastní projekty.

„Rovné příležitosti jsou společně s problematikou udržitelného rozvoje klíčovými tématy programů strukturálních fondů. V návrhu každého projektu, aspirujícího na dotaci ze strukturálních fondů, musí být uvedeno, jak projekt přispěje k podpoře rovných příležitostí,“ uvedl hlavní důvod konání semináře Ing. David Janata z Hospodářské komory hlavního města Prahy, která je partnerem tohoto projektu. V souladu s programem EU Progress 2007 – 2013 jsou hlavními složkami rovných příležitostí podpora zaměstnanosti, zlepšování pracovních podmínek, rovnost mužů a žen, sociální ochrana a inkluze a odstranění diskriminace a podpora diversity.

Na semináři vystoupí Mgr. Tomáš Peterka, který bude přednášet na téma zaměstnanost, odstranění diskriminace a různorodost, MUDr. Mgr. Petr Struk, který pohovoří na téma pracovní podmínky a sociální ochrana a Mgr. Helena Knoblochová, která se bude zabývat tématem rovnosti mužů a žen.

Seminář je pořádán v rámci projektu „Středisko informací a poradenství ČSVTS“, který realizuje Český svaz vědeckotechnických společností spolu s Hospodářskou komorou hl. m. Prahy. Díky podpoře Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR je vstup na akci zdarma.

Další informace o projektu na: www.sip-csvts.czKontakt:

Roman Hrůza
Account Manager
roman.hruza@pluspress.cz
+420777657511
+420220380445


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2008 12:10
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Plus Press (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tisková agentura zaměřená na vydávání krátkých zpráv a zajímavostí ze společnosti. Prostřednictvím divize komunikace zastupujeme několik klientů z oblasti obchodu, bankovnictví a služeb.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.