Vytuňte si svůj monitor, vyzývá iiyama zákazníky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vytuňte si svůj monitor, vyzývá iiyama zákazníky


Ostrava, 21. 1. 2011 – Japonský výrobce špičkových monitorů iiyama, které na českém trhu distribuuje společnost AT Computers, představil originální promoakci Vytuň si svůj monitor. Všichni zákazníci mají možnost připravit na internetových stránkách vlastní design monitoru. Autoři nejlepších návrhů získají monitor iiyama B2409HDS přímo v navrženém provedení.

Jednoduchá a intuitivní aplikace na tvoření návrhů je dostupná přímo na adrese: http://www.iiyama.com/cz_cs/pimpyourmonitor/. Každý účastník promoakce může vytvořit až tři vlastní návrhy, jedinou podmínkou soutěže je potom jejich uložení na serveru.

Soutěž odstartovala 14. ledna a potrvá až do konce března letošního roku. Výherci budou vyhlášeni 15. dubna na stránkách společnosti.

„Soutěž jsme připravili spolu s představením nového designu našich webových stránek www.iiyama.cz. A musím přiznat, že se už teď velmi těšíme na návrhy všech soutěžících. Monitory iiyama splňují nejvyšší nároky na technologickou kvalitu, teď chceme hledat nové možnosti v oblasti designu. Proto vzkazujeme, buďte originální a kreativní, těšíme se na vaše návrhy,“ říká produktový manažer značky iiyama u AT Computers Roman Ochodek.


O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 1. 2011 8:32
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.