Výsledky klinické studie: Eregma MAX power funguje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výsledky klinické studie: Eregma MAX power funguje


Brno, 14. března 2008 Sexuologické oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně provedlo otevřenou klinickou studii přípravku Eregma MAX power společnosti NATURAL MEDICAMENTS, který přispívá k účinnému boji proti poruchám erekce. Podle závěrů MUDr. Petry Sejbalové, primářky oddělení, byla účinnost preparátu statisticky prokázána u mužů, kteří splnili výběrové podmínky studie.

Ze statistik vyplývá, že více než 100 milionů mužů na světě má problémy s erekcí. Podle průzkumu v České republice přiznává poruchu erekce každý druhý muž ve věku od 35 do 65 let. V deseti procentech případů je to způsobeno tzv. psychogenními příčinami, ve zbylých 90 % se jedná o organickou poruchu.

Řešení pak může být dvojího druhu. Jednou možností jsou uměle vyrobené léky, které však nadbytečně zatěžují zdravé části organismu a nejsou příliš bezpečné z důvodu častých vedlejších účinků. Druhou možností jsou přípravky kompletně na přírodní bázi.

Do této skupiny patří přírodní přípravek (doplněk stravy) Eregma MAX power, který přispívá k výraznému zlepšení sexuálních funkcí, plodnosti a omlazení organismu. Výhradním distributorem přípravku je společnost NATURAL MEDICAMENTS. „Tento preparát může zlepšit stav u klientů, kteří chtějí svoje sexuální problémy řešit nejdříve sami pomocí volně prodejných přípravků,“ říká Petra Sejbalová, primářka sexuologického oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Sexuologické oddělení provedlo otevřenou klinickou studii přípravku Eregma MAX power. Studie probíhala od června 2006 do prosince 2007 a bylo do ní zahrnuto 49 mužů ve věku od 25 do 60 let (průměrný věk byl 46 let). Dotazníkovou metodou, klinickým pohovorem a tělesným vyšetřením byla hodnocena erektilní funkce, orgastická funkce, sexuální touha, uspokojení z pohlavního styku a celková spokojenost se sexuálním životem.

Po 90 dnech aplikace přípravku Eregma MAX power byla mimo jiné vyhodnocena celková spokojenost se sexuálním životem. Ta se zvýšila u 36 mužů, což je v procentuálním vyjádření výtečných 76 %.

„Po dokončení devadesátidenní aplikace došlo u 35 mužů ke zlepšení erekce, orgastické funkce byly zlepšeny u 22 mužů, v oblasti sexuální touhy došlo ke zlepšení u 25 mužů a 30 mužů pociťovalo výrazně lepší uspokojení ze sexuálního styku,“ dodává Petra Sejbalová.

Společnost NATURAL MEDICAMENTS připravila pro přípravek Eregma MAX power speciální webové stránky. Uživatelé je naleznou na adrese www.eregma.cz a kromě odborných a komplexních informací o přípravku ve srozumitelné formě mohou pročítat i zkušenosti a poznatky ostatních či doplnit svůj vlastní příspěvek. Součástí obsahu speciálních stránek jsou informace o erektilní dysfunkci a velmi užitečná bezplatná lékařská poradna.

Kompletní klinická studie je k dispozici na adrese www.prozdravi.cz/eregma.
Kontakt:

petr.lesensky@media1.cz
515533948


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 3. 2008 22:45
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Media1 Czech Republic (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
MEDIA1 CZECH REPUBLIC je mediální a PR agentura, která působí na českém trhu od roku 2006. Přestože jsme mladá firma, každý člen našeho týmu má dlouholeté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podnikání, jež přenášíme do podnikání našich klientů. Naší filozofií je serióznost, rychlost, soustředění na výsledky a maximální podpora zákazníků, pro něž pracujeme.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.