Vsaďte si, kdo se narodí Gottovi! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vsaďte si, kdo se narodí Gottovi!


Na prohlášení zpěváka Karla Gotta a jeho manželky Ivany Macháčkové v den jejich svatby v Las Vegas, že očekávají narození dalšího potomka, zareagovali bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport a vypsali sázku, zda se legenda českého popu bude těšit ze čtvrté dcery nebo se konečně dočká syna. Na to, že se manželům Gottovým narodí kluk, si u Tipsportu mohou lidé vsadit v kursu 2:1, dceru bookmakeři očekávají o něco více a vypsali nižší kurs 1,65:1.

„Statisticky by už měl samozřejmě přijít na řadu kluk, ale genové vybavení pana Gotta ho zřejmě předurčuje k dalšímu děvčeti. Je evidentně podobný případ jako tenista Ivan Lendl, ten má dcer dokonce pět. V každém případě však manželům Gottovým hlavně přejeme, aby bylo miminko zdravé,“ komentuje kursy i samotnou sázku Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu.

A jak by si Tipsport poradil se situací, kdyby se v současnosti nejsledovanějšímu páru v České republice náhodou narodila dvojčata, chlapec a děvče? „Pravděpodobnost je velmi malá, ale v tom případě by nám nezbylo, než vyplatit výhry všem sázejícím,“ připouští hlavní bookmaker Tipsportu Jiří Kysel.
Kontakt:

Michal Peterka
Senior account manager
mpeterka@mediatrust.cz
603 556 404


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 1. 2008 12:50
Kategorie: Zábava
Název zdroje: MediaTrust Communications (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR/Reklama
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.