Voděodolné brašny Ortlieb: nejvěrnější parťáci na cestách | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Voděodolné brašny Ortlieb: nejvěrnější parťáci na cestách


(Uherský Brod, 13. 12. 2010) – Německou značku outdoorového vybavení Ortlieb jistě netřeba představovat. Její voděodolné a prachuvzdorné produkty, prověřené stovkami expedic v extrémních podmínkách, mnohokrát dokázaly, že se na ně můžete vždy spolehnout. Nyní Ortlieb prostřednictvím uherskobrodské společnosti AZUB Bike, lídra na poli alternativní cyklistiky, přichází na český trh se svým objemově největším ruksakem Elevation.

Ruksak Ortlieb Elevation o objemu 42 litrů má vše, co od klasického batohu očekáváte – propracovaný zádový systém, anatomicky tvarované ramenní popruhy, hrudní popruhy, spoustu poutek na upevnění potřebné výstroje, vnitřní kapsu, systém na upevnění helmy, cepínu nebo trekkingových hůlek. Navíc je vybaven několika vychytávkami, například odepínacím bederním popruhem nebo možností použít vnější doplňky od Ortliebu, jako jsou Outer Pocket, Mesh Pocket nebo Bottle Cage. Samozřejmostí je naprosto voděodolný a prachuvzdorný materiál, kterým se výrobky Ortlieb pyšní již 27 let.
Vlastnosti ruksaku Ortlieb Elevation oceníte hlavně při vysokohorských túrách, ale i při lyžování anebo při několikadenním pobytu v přírodě.
Pod značkou Ortlieb se ale neskrývají jen expediční outdoorové batohy, ale i messenger brašny, cyklovybavení jako podsedlovky a cyklobrašny nejrůznějších barev a velikostí, dále velmi praktické tašky do města, brašny na motorku a fotobrašny mnoha typů a velikostí.
Všechny výrobky značky Ortlieb lze zakoupit prostřednictvím webu www.azub.cz nebo některého z obchodních partnerů společnosti AZUB Bike. Na všechny produkty výrobce garantuje záruku 5 let.
O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 12. 2010 16:57
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.