Víkend vleže s Azub Bikem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Víkend vleže s Azub Bikem


(Uherský Brod, 15. června 2010) – Společnost Azub Bike připravila nejen pro fanoušky alternativní cyklistiky dva dny plné nových zážitků. O víkendu 26. - 27. června 2010 totiž v prostorách brněnské Kolonády vypukne jedinečný Víkend vleže, kdy bude možné zhlédnout nejrůznější produkty alternativní cyklistiky na jednom místě. A navíc si je všechny i vyzkoušet na vlastní kůži.

Všichni návštěvníci Kolonády mohou během tohoto víkendu otestovat jízdu na všech typech lehokol nejrůznějších velikostí. A nejen to, Azub Bike s sebou přiveze i zbrusu nový kousek ze svého portfolia, teprve nedávno představenou lehotříkolku původní české konstrukce Azub Eco Trike. Všechny testovací jízdy proběhnou samozřejmě za asistence zkušených jezdců, kteří rádi poradí a pomohou i těm méně zdatným.

Společně s lehokoly a lehotříkolkou lze na Kolonádě také otestovat jízdu na nejprodávanějších skládacích kolech světa značky Dahon, která vynikají nejen svým jednoduchým systémem skládání, ale i nízkou vahou a moderním designem. Skládací kola Dahon jsou navíc svými jízdními vlastnostmi plně srovnatelná s běžnými koly.

Pro outdoorové rodiny s dětmi nebude chybět možnost testování cyklovybavení pro malé děti, jako jsou vozíky za kolo značek Burley a Azub Jerry, dětské odrážedlo Fík, tažné tyče či přípojná dětská kola.

Víkend vleže startuje v sobotu 26. června v 11 hodin na Kolonádě a pokračuje až do nedělního večera.


Víkend vleže
Kdy: 26. – 27. června 2010
Kde: Kolonáda, nový sport-point v Brně, který se nachází asi v polovině cyklostezky
v Jundrově mezi Anthroposem a PiavouO společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2010 10:18
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.