Víkend vleže na Kolonádě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Víkend vleže na Kolonádě


(Uherský Brod, 29. 6. 2010) – Během posledního červnového víkendu proběhla v nedávno otevřeném pisáreckém areálu Kolonáda akce Víkend vleže. Jak už napovídá samotný název, zájemci si zde mohli vyzkoušet netradiční jízdu na lehokole i dalších produktech firmy AZUB Bike.

Návštěvníci měli možnost projet se na zapůjčených produktech po trase svratecké cyklostezky a na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je koukat se na svět z lehokola. Nejoblíbenějším dopravním prostředkem se však jednoznačně stala tříkolka AZUB Trike, která okouzlila jezdce svou pohodlností a jednoduchým ovládáním. V nabídce nechyběla ani tradiční skládací kola Dahon.

Milovníci relaxace měli příležitost odpočinout si v houpacích sítích a občerstvit se ve stánku přímo v areálu Kolonády. Celá akce probíhala pod dohledem zkušených pracovníků AZUB Bike, kteří cyklistům vysvětlovali správnou techniku jízdy i nejrůznější výhody alternativní cyklistiky a užili si tak prosluněného víkendu společně s návštěvníky.

O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2010 11:52
Kategorie: Zábava
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.