Velký úspěch české společnosti PROMA REHA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Velký úspěch české společnosti PROMA REHA


STÁHNOUT P1020566.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Společnost PROMA REHA, která se letos již popáté účastnila největšího evropského veletrhu zdravotnické techniky a farmacie MEDICA v Düsseldorfu, na něm představila svoji novinku – exkluzívní lůžko TITAN. Jedná se o první bariatrické lůžko s nosností 500 kg na světě, které umožňuje oboustranný boční náklon ložné plochy, což usnadňuje péči při léčbě proleženin a hygienických úkonech nepohyblivých pacientů, dodává ředitel společnosti PROMA REHA z České Skalice Radek Jakubský

Společnost PROMA REHA, která se letos již popáté účastnila největšího evropského veletrhu zdravotnické techniky a farmacie MEDICA v Düsseldorfu, na něm představila svoji novinku – exkluzívní lůžko TITAN. Jedná se o první bariatrické lůžko s nosností 500 kg na světě, které umožňuje oboustranný boční náklon ložné plochy, což usnadňuje péči při léčbě proleženin a hygienických úkonech nepohyblivých pacientů, dodává ředitel společnosti PROMA REHA z České Skalice Radek Jakubský.
Lůžko TITAN má i zvýšenou ochranu pro pacienta před pádem z lůžka. Čela lůžka jsou užita jako přídavné postranice proti pádu pacienta při bočním náklonu ložné plochy s elektronickou ochranou proti nechtěnému polohování a také obsahuje snadnou funkci vstávání a usedání. Sestřičkám usnadní panel s plně grafickým LCD displejem a podsvícením snadnou obsluhu při nočních službách. Celé lůžko je vybaveno vážícím systémem s celou řadou měřících a monitorovacích funkcí. Nové lůžko vymýšlel tým konstruktérů a designérů, kteří naslouchali potřebám obsluhujícího personálu, prozradil o novém výrobku Radek Jakubský.
Další novinkou je nemocniční lůžko EXCELLENT, jedná se o lůžko, které má celonerezovou konstrukci která umožňuje centrální sterilizaci a dezinfekci v automatických myčkách s teplotou vody až do 60°C. Navíc jsou nerezové povrchy ošetřeny speciální povrchovou úpravou zamezujícím nežádoucím odleskům. O toto lůžko projevili obrovský zájem naši odběratelé, protože na trhu takové lůžko dosud chybělo, dodal Radek Jakubský z veletrhu MEDICA. Toto lůžko obsahuje širokou nabídku volitelného vybavení a splňuje požadavky pro intenzívní péči.
Neméně důležitou a třetí novinkou usnadňující péči o pacienta je LS-2100, což je plně elektricky ovládané sprchovací lehátko. Díky výkonnému akumulátoru umožňuje celodenní užívání bez dobíjení. Podélné a příčné naklápění ložné plochy lehátka usnadňující mytí pacientů ze všech stran, což vycházíme vstříc potřebám trhu a také personálu. Součástí lehátka je nafukovací polštář pro větší komfort pacienta. Designové plastové kryty chrání elektromotory před vlhkostí. Odtoková hadice je umístěna v nožní části lehátka. Toto lehátko bude především pohodlnější pro pacienty a ušetří spoustu každodenní námahy personálu.
Společnost PROMA REHA je výhradně českou společností, která oslovuje nové trhy, jsme rádi, že působíme v Polsku, Rusku, Spojených Arabských Emirátech, Saúdské Arábii, Itálii, Portugalsku, Rumunsku, Bulharsku a v řadě dalších zemí. Tyto veletrhy nám přináší nové klienty a utužujeme přátelské vztahy se současnými klienty. Na letošním veletrhu jsme v tvrdé mezinárodní konkurenci dokázali jako jediní zástupci České republiky ve svém oboru představit nejvíce novinek ze všech vystavovatelů a dokázali jsme tak velmi dobře reprezentovat naší zemi. Na veletrhu jsme uzavřeli několik zajímavých kontraktů a výhradních zastoupení pro další teritoria, ujišťuje nás Radek Jakubský, proč se účastní veletrhů jako je ten v Německu.
Kontakt:

Radek Jakubský
Jednatel společnosti
radek.jakubsky@promareha.cz
promareha.cz
+420 775 776 11


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 11. 2012 9:54
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: PROMA REHA, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Český výrobce zdravotnického vybavení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.