Velký LED displej Philips 232EL2SB umožní skvělý zážitek ze hry | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Velký LED displej Philips 232EL2SB umožní skvělý zážitek ze hry


Brno, 22. 12. 2010 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvádí na český a slovenský trh nový Full HD LED displej 232EL2SB, který nabízí mimořádné zážitky pro všechny milovníky her. Velký a elegantní monitor Philips zaručuje dokonale přirozené barvy, stylové ovládací prvky SmartTouch zase mimořádně jednoduché ovládání.

Nový monitor od společnosti Philips ocení zejména milovníci her. Displej monitoru má širokoúhlý formát v poměru stran 16:9, který je ideální pro většinu moderních her i pro přehrávání videí. Funkce SmartContrast zajistí vysoký kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Philips 232EL2SB tak poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

Díky tenkému provedení má tento monitor ambice stát se elegantním doplňkem každého domova, vzhled dotváří i lesklá povrchová úprava a stylové ovládací prvky Smart Touch – inteligentní ikony citlivé na dotek, které nahrazují výčnělková tlačítka. Ovládací prvky reagují na nejjemnější dotek a zapínají monitor, nebo pomocí funkce SmartImage Lite zesvětlují a zaostřují displej.
Podobně jako všechny moderní displeje Philips, splňuje i model 232EL2SB vysoké nároky na ekologický provoz a maximální šetrnost k životnímu prostředí. Symbol Energy Star garantuje energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie.
Při výrobě byly využívány materiály přátelské k životnímu prostředí, jež vyhovují mezinárodním normám. Všechny plastové části skříně, kovové části kostry a obalový materiál využívají 100% recyklovatelný materiál. Bylo dosaženo významného snížení obsahu rtuti v zářivkách. Přísně jsou dodržovány normy RoHs, které zjišťují, že dojde k odstranění všech nebezpečných materiálů.

Přednosti LCD displeje 232EL2SB/00
Technologie LED – neobsahují rtuť a umožňují ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace.
1920 x 1080p Full HD – nejlepší kvalita obrazu ze všech formátů vstupního HD. Širokoúhlý poměr stran 16:9 – hraní her a sledování videa bez pruhů nahoře a dole.
Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek.
Energy Star 5.0 – certifikace zaručuje výrobek odpovídající energetickou účinnost.
Snadné řízení formátu obrazu – přepíná z poměru 4:3 do širokoúhlého formátu.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 23“ (58,4 cm)
Spotřeba 22,9 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu 16:9
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost 4,57 kg
Doporučená min. EU cena 3486 Kč bez DPH


O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 12. 2010 13:55
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.