Vánoční stromky přímo z plantáže | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoční stromky přímo z plantáže


Vlastnoručně si uříznout vánoční stromek, bez obav z lesní hlídky, mohou od pondělka v Ostravě návštěvníci plantáže Ostravských městských lesů. Stromek je čerstvý a déle vydrží.

„Už pátým rokem jsou nejčastějšími návštěvníky rodiče s dětmi, kteří dají přednost atmosféře lesní školky před shonem u nákupních center. Ten svůj stromeček si mohou vybrat přímo na naší plantáži, u bývalého dolu J. Fučíka v Ostravě Bartovicích,“ popisuje prodej stromků ředitel společnosti Vladimír Blahuta a dodává, že nejen tam. „Letos jsme již začali s prodejem také v Bělském lese, kde sídlíme a od 16. prosince rozšíříme nabídku u našich hájenek v Plesné, Hošťálkovicích a Proskovicích.“

Ceny jsou stejné jako v loňském roce a nerozlišují výšku stromků, což znamená, že dřívější příchozí mají možnost většího výběru. Za smrk tak zaplatí 180 korun, borovice jsou za 250 a jedle za 380 korun. Za dalších deset korun zaměstnanci lesů stromek zabalí pro snadnější manipulaci a přepravu. Prodejní doba je od pondělí do pátku obvykle mezi 8 a 14 hodinou. Na plantáži v Bartovicích a Bělském lese je zajištěn také víkendový prodej. Podrobné informace jsou uvedeny na internetových stránkách Ostravských městských lesů www.ostravskelesy.cz.
Kontakt:

Lubomír Zabavík
lubomir.zabavik@pam-group.cz
+420596134471


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 12. 2010 12:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PAM market s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PAM market je členem PAM group, kterou tvoří skupina firem specializovaných na různé oblasti korporátní komunikace: marketingovou komunikaci, reklamu, public relations a poradenství. Na trhu působí již od roku 1993.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.