Vánoční kamion Coca-Coly v Avionu na Zličíně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoční kamion Coca-Coly v Avionu na Zličíně


Avion Shopping Park na Zličíně připravil pro děti jednu z oblíbených vánočních atrakcí. Před místní zábavní centrum Beckiland přijede v úterý 4. prosince červený vánoční kamion Coca-Cola známý z televizní reklamy. K vidění zde bude od 11 hodin. V 15 hodin odstartuje program plný soutěží, písniček a dárků, kde nebudou chybět ani Santa Claus, elfové a sob Rudolf.

Od 11 hodin si děti budou moci vánoční kamion pořádně prohlédnout nebo si vyzkoušet jednu z doprovodných atrakcí. Ve 14.45 začne samotný program, během kterého se mohou děti zapojit do nejrůznějších soutěží – například se zkusit protáhnout komínem či naplnit vánoční punčošky dárky až po okraj.

Malí i velcí návštěvníci kamionu si budou moci zazpívat při karaoke svou oblíbenou vánoční koledu či jinou známou písničku. Kdo bude mít zájem, toho šikovní elfové vyfotí se Santa Clausem nebo se sobem Rudolfem. Fotografie budou poté umístěny na internetové stránky www.vanocnikamion.com, odkud si je zájemci budou moci stáhnout. Sob Rudolf nechá děti sáhnout na svůj červený nos a když si budou něco přát…

Všechny soutěže, které kamion přiváží, jsou zdarma. Dárky si všechny hodné děti mohou zasloužit svou účastí v soutěžích nebo na atrakcích.

Na akci je možné se dopravit také z konečné stanice metra „B“ Zličín speciálním Avion autobusem, který jezdí každých 6 minut z nástupiště číslo 4.Kontakt:

Michal Vlasák
PR manager
michal.vlasak@eurorscg.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2007 11:54
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Euro RSCG Public Relations (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.